Ak Partililer Kaymakam Açık'ı Ziyaret Etti - Son Dakika

Ak Partililer Kaymakam Açık'ı Ziyaret Etti

12.01.2012 18:42
Ak Partililer Kaymakam Açık'ı Ziyaret Etti, System.String[]

AK Parti Boğazlıyan ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleri, Amerika'dan kısa bir süre önce dönen Kaymakam Coşkun Açık'ı ziyaret etti.

AK Parti Boğazlıyan ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleri, Amerika'dan kısa bir süre önce dönen Kaymakam Coşkun Açık'ı ziyaret etti.

AK Parti Yönetimi'nin tam kadro hazır bulunduğu ziyarette konuşan AK Parti İlçe Başkanı Hamza Kaya, Boğazlıyan'ın sorun ve beklentilerinin çözümü noktasında Kaymakam Açık ile koordineli bir çalışma sergileyeceklerini söyledi. Boğazlıyan'a hizmet için göreve talip olduklarının altını çizen Kaya, "Boğazlıyan'a hizmet boynumuzun borcu. Bu sebeple AK Parti İlçe Teşkilatı olarak, çözüm yolları araya, kamu kurumlarının idarecilerine hizmetleri noktasında destek veren bir yönetim anlayışı içerisinde olacağız. Çünkü biliyoruz ki yapılacak her yatırım, çözülecek her sorun Boğazlıyanımıza değer katacak. Hemşerilerimizin istifadesine sunulacak. Bu doğrultuda başta Kaymakamımız olmak üzere tüm idarecilerimizle hizmet sürecinde istişare içerisinde olacağız. Karşılıklı görüş alışverişiyle ortak aklı harekete geçireceğiz. Böylelikle sorun ve beklentilerin karşılanmasına katkı sağlayacağız. Son derece iyi niyetli ve çalışkan bir Kaymakamımız var. İnanıyorum ki el birliğiyle Boğazlıyanımıza pek çok hizmeti kazandıracağız. Bu vesileyle kendilerine tekrar hoş geldiniz diyor, başarılar diliyorum." dedi.

AK Parti İlçe Yönetimi'ni kabulünde konuşan Kaymakam Coşkun Açık da Başkan Kaya ve Yönetimine başarı dileklerini iletti. Boğazlıyan için herkese büyük görev düştüğüne dikkat çeken Kaymakam Açık, "Boğazlıyan AK Parti İlçe Teşkilatı'nın yeni yönetimi için üstlendikleri bu görev hizmet noktasında hem bir fırsat hem de kendilerine ciddi sorumluluk yüklemektedir. Başkan Kaya ve ekibinin, Boğazlıyan'da iyi güzel hizmetlere öncülük edeceklerine, Boğazlıyan için kafa yoracaklarına, emek vereceklerine bu manada samimi bir çaba içerisinde olacaklarına inanıyorum. Bizler de proje hazırlanması, uygulanması ve sonuçlandırılması noktasında kamu görevlileri olarak kendilerine her türlü desteği vereceğiz. İnşallah ellerinden gelen, bugünkünden çok daha fazla olur. Bu dönemde Boğazlıyan'ın sorun ve beklentileri çok daha fazla çözüme kavuşur." diye konuştu.

Ak Partililer Kaymakam Açık'ı Ziyaret Etti

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Ak Partililer Kaymakam Açık'ı Ziyaret Etti - Son Dakika


Son Dakika

Emekli olan Khabib Nurmagomedov'a ünlü sporculardan tebrik mesajı yağdı Aliyev, "Türkiye sizi savaşa zorluyor" diyen ABD'li muhabire istediğini vermedi: Bu kadar harika bir dostumuz olduğu için oldukça gururluyuz Genç kız, iğnenin yan etkilerini söyleyen doktora saldırdı Karantinada olması gereken kişilerin başkalarının HES koduyla İBB tesislerinde futbol oynadığı ortaya çıktı İzmir'de koronavirüs vaka sayısı son 10 günde ikiye katlandı Polisten kaçan şüpheli 5 metre yükseklikten atlayıp ayağını kırdı, üzerinden de 6 kilo uyuşturucu çıktı Erzurum-G.Saray maçı sonrası, Erman Toroğlu hakem Arda Kardeşler'e patladı: Midem bulanıyor TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli yeniden trafiğe kapatıldı