Ak Partililerin Türkoğlu İlçesi Ziyareti - Son Dakika

Ak Partililerin Türkoğlu İlçesi Ziyareti

15.05.2011 10:08
Ak Partililerin Türkoğlu İlçesi Ziyareti, System.String[]

TBMM Başkanvekili ve AK Parti Kahramanmaraş milletvekili adayı Nevzat Pakdil, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Fatih Arıkan Türkoğlu'nu ziyaret etti.

TBMM Başkanvekili ve AK Parti Kahramanmaraş milletvekili adayı Nevzat Pakdil, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Fatih Arıkan Türkoğlu'nu ziyaret etti.

Pakdil, Türkoğlu Belediye Başkanı Mustafa Taşhan ile birlikte esnafı ziyaret etti ve Bababurun Kalesi'ne gitti.

Pakdil, AK Parti Türkoğlu İlçe Teşkilatı önünde yaptığı açıklamada, şöyle konuştu:

"Kalkınmış ülkelere bakıldığında yaklaşık 20 yıl boyunca aynı hükümetin hizmet edildiği görülür. Bir ülkede istikrar sağlanmazsa o ülkenin ayağa kalkması mümkün değildir. Türkiye'de 2002 yılından bu yana geçen sürede bu istikrar sağlandı. İstikrar sürsün Kahramanmaraş'ımız büyüsün istiyoruz. Karşınızdaki dik duruşumuzu her zaman sergileyeceğiz. Türkiye bütün krizlere rağmen küçülmeden büyüdü. Çünkü Türkiye her zaman hakkın ve hakikatin yanında oldu. "

Milletvekili Fatih Arıkan ise "Bu dönem vekiliniz olarak sizleri temsil edemeyeceğim bu nedenle sizlerden helallik dilemeye geldim hakkınızı helal edin"

Pakdil ve Arıkan bir süre vatandaşlarla sohbet edip sorunlarını da dinledikten sonra Türkoğlu'ndan ayrıldı.

- KAHRAMANMARAŞ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ak Partililerin Türkoğlu İlçesi Ziyareti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki terör saldırısının ardından akıllara ABD'nin uyarısı geldi Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Hatay'daki patlamanın ardından ilk görüntüler geldi Jorge Jesus, 7 yıl önceki Fenerbahçe'yi unutamıyor: Beni en çok etkileyen maçtı İlk defa Ay'ın güneş gören yüzünde su bulundu Beşiktaş, Yukatel Denizlispor'u deplasmanda 3-2 yendi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya ayrıldı mı? Sosyal medya hesapları yalanladı