Akak'ın Tanıtımı Yapılacak (Fotoğraflı - Son Dakika

Akak'ın Tanıtımı Yapılacak (Fotoğraflı

12.01.2012 13:00
Akak'ın Tanıtımı Yapılacak (Fotoğraflı, System.String[]

(AKAK) tanıtımı yapılacak.

Ardahan-Artvin- Kars Kırsal Kalkınma Projesi'nin

(AKAK) tanıtımı yapılacak.

Ardahan Valisi Mustafa Tekmen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, projenin Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker'in katılımıyla yapılmasının planlandığını söyledi.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünde yapılan son toplantıyla programın ele alındığını belirten Tekmen, şöyle konuştu:

"Biz bugün Ardahan tarımının ana sorunlarını ve bu konuda gerekli projeleri masaya yatırdık. Bununla ilgili hazırlığımızı tamamladık. Bu şekilde kırsal kalkınma projesinin ilimizdeki uygulanışını net olarak ortaya koymuş olacağız. Cumartesi günü yapılacak olan toplantıya bir hazırlık yaptık. İnşallah güzel sonuçlar alacağız. Hayvancılık bizim için her zaman birinci sektördür. Bunu diğer projelerimizde de uyguluyoruz. Söz konusu çalışma beş yıllık ve mali portresi 26 milyon lira. Bu projede en çok payı alacak olan Ardahan, geri kalmışlığı böylece telafi etmiş olacaktır."

- ARDAHAN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Akak'ın Tanıtımı Yapılacak (Fotoğraflı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Charlie Hebdo'nun skandal karikatürüne Türkiye'den tepki yağıyor: Şiddetle kınıyoruz Charlie Hebdo'dan yine çirkin provokasyon! Erdoğan üzerinden Peygamberimizi ve İslam'ı hedef aldılar Trump'tan Dağlık Karabağ çıkışı: Ateşkesin bozulduğunu görmek hayal kırıklığı Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi