Akar, Diyarbakır ve Batman'da Ziyaretlerde Bulundu - Son Dakika

Akar, Diyarbakır ve Batman'da Ziyaretlerde Bulundu

04.04.2017 09:01
Akar, Diyarbakır ve Batman'da Ziyaretlerde Bulundu

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Diyarbakır ve Batman illerinde inceleme ve ziyaretlerde bulundu.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Diyarbakır ve Batman illerinde inceleme ve ziyaretlerde bulundu. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar; 03 Nisan 2017 tarihinde, beraberinde Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal ile birlikte Diyarbakır ve Batman illerinde inceleme ve ziyaretlerde bulundu.

Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinden Akar'ın ziyaretleriyle ilgili yapılan açıklamada, şu ifadeler yer aldı:

"Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve beraberindeki heyet ilk olarak Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy'u makamında ziyaret etmiş, daha sonra Sur bölgesi İçkale mevkiinde bulunan müze kompleksini ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 16'ncı Kolordu Komutanı iken kullandığı karargah binasını ziyaret etmişlerdir.

Müteakiben Sur bölgesindeki esnafla sohbet eden Orgeneral Akar, Diyarbakır'da sırasıyla 7'nci Kolordu Komutanlığı ve Lice 1'inci Jandarma Komando Alay Komutanlığında inceleme ve denetlemelerde bulunmuştur.

Ardından Batman'a geçen Orgeneral Akar, ilk olarak Batman Valisi Ahmet Deniz'i makamında ziyaret etmiş, daha sonra Batman İl Jandarma Komutanlığı ve 14'üncü İnsansız Uçak Sistemleri Üs Komutanlığında incelemelerde bulunmuştur."

(Onur Emre Durak/İHA)

Akar, Diyarbakır ve Batman'da Ziyaretlerde Bulundu
Akar, Diyarbakır ve Batman'da Ziyaretlerde Bulundu
Akar, Diyarbakır ve Batman'da Ziyaretlerde Bulundu

Ailelerin kararlı direnişine 989'uncu gününde Ailelerin kararlı direnişine 989'uncu gününde Diyarbakır Ticaret Borsası SGK İl Müdürünü ağırladı Diyarbakır Ticaret Borsası SGK İl Müdürünü ağırladı
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Akar, Diyarbakır ve Batman'da Ziyaretlerde Bulundu - Son Dakika


Advertisement