Akbank Genel Müdürlüğü'ne Hakan Binbaşgil Getirildi - Son Dakika

Akbank Genel Müdürlüğü'ne Hakan Binbaşgil Getirildi

05.01.2012 18:28
Akbank Genel Müdürlüğü'ne Hakan Binbaşgil Getirildi, System.String[]

Akbank Genel Müdürlüğü'ne Hakan Binbaşgil atandı.

Akbank Genel Müdürlüğü'ne Hakan Binbaşgil atandı. Bu makamdaki Ziya Akkurt, Akbank Yönetim Kurulu'nun bugün (5 Ocak 2012) aldığı kararla görevden ayrıldı.

1960'da İstanbul'da doğan Hakan Binbaşgil, Robert Kolej'in ardından Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. Binbaşgil sonrasında Louisiana State University'den İşletme ve Finans dallarında yüksek lisans derecelerini aldı. Accenture'ın Londra ve İstanbul ofislerinde yönetim danışmanlığı yapan Binbaşgil, bankacılığa Pamukbank'ta Bireysel Bankacılıktan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak başladı. Akbank'a Ekim 2002'de Değişim Yönetiminden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak katılan Binbaşgil, bankanın 'yeniden yapılandırılma ve değişim programı' çalışmalarını başlattı ve yönetti. Daha sonra Perakende Bankacılıktan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı yapan Binbaşgil, Mayıs 2008'den itibaren Genel Müdür Vekili olarak görev yapıyordu.

Akbank Genel Müdürlüğü'ne Hakan Binbaşgil Getirildi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Ekonomi Akbank Genel Müdürlüğü'ne Hakan Binbaşgil Getirildi - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı Koronavirüs sonrası nüfusu iki kat artan Muğla'da arazi fiyatları dörde katlandı