Akçaabat Belediyesi'nin Asfaltlama Çalışmaları - Son Dakika

Akçaabat Belediyesi'nin Asfaltlama Çalışmaları

26.11.2012 19:00
Akçaabat Belediyesi'nin Asfaltlama Çalışmaları, System.String[]

Akçaabat Belediyesi'nin asfaltlama çalışmaları devam ediyor.

Akçaabat Belediyesi'nin asfaltlama çalışmaları devam ediyor.

Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, yaptığı açıklamada, Trabzon Belediyesi ve Karayolları Bölge Müdürlüğü'nden temin edilen malzeme ile Akçaabat Sebze ve Meyve Komisyoncuları Hali ile Ağanoğlu İlkokulu bahçesinin asfaltlandığını söyledi.

Daha sağlıklı bir kent oluşturmak için gayret gösterdiklerini belirten Türkmen, "Halkımıza daha sağlıklı yaşam şartları oluşturmak için belediyemiz tüm birimleri ile çalışmaktadır. Her alanda yaptığımız çalışmalar gibi ihtiyaç duyulan bölgelerde asfalt çalışması da yapmaktayız" dedi.

Türkmen, son olarak Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Akçaabat Sebze ve Meyve Komisyoncuları Hali ve Ağanoğlu İlkokulu bahçesinde toplam 3 bin metrekarelik alanın asfaltlandığını ifade ederek, desteği olan herkese teşekkür etti.

Muhabir: Derviş Altuntaş

Yayıncı: Tuğba Yardımcı Mısır - TRABZON

Akçaabat Belediyesi'nin Asfaltlama Çalışmaları

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Akçaabat Belediyesi'nin Asfaltlama Çalışmaları - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Manchester United, Sancho ve Haaland için 1,9 milyar TL ödemeye hazır Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü Azerbaycan'ın şehit düşen milli kahramanı Albay Şükür Hemidov: Askerlerim hep topraklarımızı ne zaman kurtaracağız diye soruyordu Son Dakika! Hezimetin faturası ona kesildi: Ermenistan askeri istihbarat biriminin başkanı General Hovanes görevden alındı İYİ Partili vekilden Ankara'yı karıştıracak iddia: Partiden birinin sarayla ilişkisi var, koalisyon için mutabakata varılacak İnternetten satın aldığı sahte alkol nedeniyle 6 kez kalbi duran kadın hayatını kaybetti ABD'li eski kaleci Tim Howard'ın segilisi Segura, "Sadece saçımı gösteriyorum" deyip üstsüz poz paylaştı Son Dakika: Mersin Anamur'da orman yangını! 50 hane boşaltıldı, Mersin-Antalya karayolu kapatıldı