Akçadağ'da Liseler Arası Münazara Yapıldı - Son Dakika

Akçadağ'da Liseler Arası Münazara Yapıldı

18.01.2012 15:01
Akçadağ'da Liseler Arası Münazara Yapıldı, System.String[]

Akçadağ'da lise öğrencileri arasında münazara yapıldı."Çocukların geleceğinde ailenin düşüncesi etkili olmalıdır" iddialarını savundu.

Akçadağ'da lise öğrencileri arasında münazara yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Akçadağ Lisesi'nde düzenlenen münazarada, Şehit Alper Güde Endüstri Meslek ve Teknik Lisesi öğrencileri

"Çocuğun gelişiminde kendi kararları etkilidir", Bahri Lisesi öğrencileri ise

"Çocukların geleceğinde ailenin düşüncesi etkili olmalıdır" iddialarını savundu. Münazara sonunda, Şehit Alper Güde Endüstri Meslek ve Teknik Lisesi öğrencilerinin savunmaları başarılı bulundu.

Okul Müdürü Selim Aladağ, münazaranın çok faydalı olduğunu belirterek, öğrencilerin güzel Türkçe kullanma ve öz güvenlerini kazanma noktasında başarılı olduklarını söyledi.

- MALATYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Akçadağ'da Liseler Arası Münazara Yapıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 25 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 72 can kaybı, 2017 yeni vaka tespit edildi Fatih'te yabancı uyruklu bir grup, otel ve restoranlarda asılı Fransa bayraklarını indirdi Süper Lig'de dev maç başladı! Canlı anlatım Tehditlere boyun eğmeyen Erdoğan, ABD'ye meydan okudu: Yaptırımın ne ise geç kalma yap Korkutan koronavirüs araştırması: Mutasyon geçirdi ve artık daha tehlikeli Belediye başkanının "torpil" iddialarına MEB'den jet yalanlama: Mesnetsiz Rekortmen dalgıç, 23 metre derinlikte boyu büyüklüğünde akya avladı Son Dakika! Erdoğan'dan kendisiyle ilgili skandal paylaşım yapan Hollandalı siyasetçiye tepki: Milletvekili müsveddesi, haddini bil