Akçakent Kaymakamı Badioğlu'dan okul ziyareti - Son Dakika

Akçakent Kaymakamı Badioğlu'dan okul ziyareti

30.12.2021 12:41
Akçakent Kaymakamı Badioğlu'dan okul ziyareti

Akçakent Kaymakamı Fikri Badioğlu, okullarda öğrencilerle bir araya geldi.

Akçakent Kaymakamı Fikri Badioğlu, okullarda öğrencilerle bir araya geldi.

Kaymakamlıktan yapılan açıklamaya göre, Fikri Badioğlu, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Kadir Ekin ile Şeyh Şamil İlkokulu'nu ziyaret etti.

Okul yöneticilerinden çalışmaları hakkında bilgi alan Badioğlu, öğrencilerle sohbet ederek tavsiyelerde bulundu.

Öğrencilere kitap okumalarını öneren Kaymakam Badioğlu, "Bugün ilçemizde bulunan Şeyh Şamil İlkokulu'nu ziyaret edip yetkililerden eğitim ve öğretimleri hakkında çeşitli bilgiler aldık. Okulun eğitim durumu, fiziki yapısı, rehberlik faaliyetleri ve eğitim öğretim hakkında yapılacak projeler ile ilgili Okul Müdürümüz Nedim Çelebi ve öğretmenlerimiz bizlere çeşitli bilgilendirmelerde buldu". ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
500
Öğrencilerin eğitim durumu ve kitap okuma alışkanlıkları konuşuldu Öğrencilerin eğitim durumu ve kitap okuma alışkanlıkları konuşuldu MEB'in atayacağı 20 bin yeni öğretmenin yarısının İstanbul'da göreve başlaması bekleniyor MEB'in atayacağı 20 bin yeni öğretmenin yarısının İstanbul'da göreve başlaması bekleniyor Sarıkamışlı öğrenciler kentin tarihi mekanlarını gezdi Sarıkamışlı öğrenciler kentin tarihi mekanlarını gezdi
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Akçakent Kaymakamı Badioğlu'dan okul ziyareti - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement