Akçakent Kaymakamı Karaloğlu, muhtarlar ile bir araya geldi - Son Dakika

Akçakent Kaymakamı Karaloğlu, muhtarlar ile bir araya geldi

04.07.2020 16:57
Akçakent Kaymakamı Karaloğlu, muhtarlar ile bir araya geldi, System.String[]

Akçakent Kaymakamı Murat Karaloğlu, muhtarlardan yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında tedbirlerin köylerde de uygulanmasını istedi.

Akçakent Kaymakamı Murat Karaloğlu, muhtarlardan yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında tedbirlerin köylerde de uygulanmasını istedi.

Akçakent Kaymakamlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Kaymakam Karaloğlu, ilçedeki mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya geldi.

Muhtarlardan ihtiyaç ve talepleri dinleyen Karaloğlu, ihtiyaçların kısa sürede giderilmesi için çalışmaların takipçisi olacağını ifade etti.

Toplantıda konuşan Karaloğlu, koronavirüsle mücadele kapsamında alınan tedbirleri, muhtarların köylerde de aynı şekilde uygulamasını istedi.

Oluşabilecek herhangi bir olumsuzlukta ise ilgili birimlere kısa sürede aktarılması gerektiğini anımsatan Karaloğlu, tüm vatandaşların her zaman hassasiyet göstermesi gerektiğini, tedbirlere uyularak bu süreçle mücadele edilebileceğini de vurguladı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Akçakent Kaymakamı Karaloğlu, muhtarlar ile bir araya geldi - Son Dakika


Son Dakika

17 yaşındaki genç kız otelin 8. katından düşerek can verdi Dev kargo gemisi, zodyak botla nasıl kaçırıldı? Konunun uzmanı, korsanların korkunç yöntemini anlattı Cemal Hünal'ın ardından Survivor'da bir diskalifiye şoku daha! Ünlülerden bir yarışmacı daha adaya veda etti Rus protestoculara "Cüneyt Arkın gibi" diyen Nevşin Mengü'ye ünlü oyuncudan yanıt gecikmedi Brezilya takımı Palmas başkanı ve 4 futbolcuyu taşıyan uçak düştü! Kurtulan olmadı Meksika'nın ABD sınırındaki Tamaulipas eyaletinde yanmış 19 cansız beden bulundu Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in küvet sahnesi gündeme damga vurdu Yasmin Erbil kırmızı elbiseli pozuyla nefesleri kesti