Akçay İmzayı Attı - Son Dakika

Akçay İmzayı Attı

05.06.2014 15:44
Akçay İmzayı Attı

Akhisar Belediyespor'un yeni teknik direktörü Mustafa Reşit Akçay, bugün ilçeye gelerek 1 yılı opsiyonlu 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Akhisar Belediyespor'un yeni teknik direktörü Mustafa Reşit Akçay, bugün ilçeye gelerek 1 yılı opsiyonlu 2 yıllık sözleşme imzaladı. Yardımcıları Hüseyin Cimşir ve Turgut Kural, Kaleci Antrenörü Nihat Yüksel, Kondisyoner Hakan Çalışkan'ın da katıldığı imza töreninde başarı çıtasını yükseltmek için Akhisar'a geldiklerini söyleyen tecrübeli teknik direktör, "Dersime iyi çalıştım. Takımla ilgili her türlü bilgiye sahibim. Bundan sonra her şey Akhisar Belediyespor'un başarısı için" diye konuştu.

Başkan Hüseyin Eryüksel ile yöneticiler İbrahim Evren Acar, Harun Eryüksel, Süleyman İşçi, Zekeriya Güneş ve Mutlu Özdemir'in katıldığı törende yardımcılarını tek tek tanıtan Mustafa Reşit Akçay, "Akhisar Belediyespor'u başkanı, yöneticisi, taraftarıyla herkese saygılı ve büyük bir camia olduğu için tercih ettik. Bu anlaşmanın herkese hayırlı olmasını diliyorum" dedi. Yönetim Akçay'ın imza atmasıyla transferin startını verirken, yeni sezon hazırlıklarının 8 Temmuz'da başlayacağı açıklandı. - Akhisar


Advertisement