Akdeniz Üniversitesin'den "Engellere Kapaktan Yollar Yapalım" Kampanyası - Son Dakika

Akdeniz Üniversitesin'den "Engellere Kapaktan Yollar Yapalım" Kampanyası

17.02.2012 19:20
Akdeniz Üniversitesin'den

Akdeniz Üniversitesi Ekoloji Topluluğu Akademik Danışmanı Prof.Dr.Bülent Topkaya, "Engellere Kapaktan Yollar Yapalım" kampanyası çerçevesinde 2 ton kapak topladıklarını, bu kapaklarla 30 adet tekerlekli sandalyeyi ihtiyaç sahiplerine...

Akdeniz Üniversitesi Ekoloji Topluluğu Akademik Danışmanı Prof. Dr. Bülent Topkaya, "Engellere Kapaktan Yollar Yapalım" kampanyası çerçevesinde 2 ton kapak topladıklarını, bu kapaklarla 30 adet tekerlekli sandalyeyi ihtiyaç sahiplerine kazandırdıklarını belirtti.

Akdeniz Üniversitesi Ekoloji Topluluğu ile Akdeniz Üniversitesi Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi'nin koordinatörlüğünde başlatılan kampanyanın 3'üncü etabında 2 ton kapak toplandığı belirtildi.

Ekoloji Topluluğu Akademik Danışmanı Prof. Dr. Bülent Topkaya, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, toplumu geri dönüşüm konusunda bilinçlendirdiklerini söyledi. Engellilere destek olmaktan mutluluk duyduklarını belirten Topkaya,

"Akdeniz Üniversitesi Kampüsü'nde öğrencilerin özverili çalışması ile başlayan kampanyada tüm Antalya halkını dahil ettik. Bu yıl 2 ton kapak topladık. Bu kapaklarla 30 adet tekerlekli sandalyeyi ihtiyaç sahiplerine kazandıracağız" dedi.

Tekerlekli sandalyeleri Mart ayında düzenlenen törenle ihtiyaç sahiplerine teslim edeceklerini belirten Topkaya, kampanyaya destek veren kurum ve kişilere de teşekkür belgesi vereceklerini söyledi.

- ANTALYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Akdeniz Üniversitesin'den 'Engellere Kapaktan Yollar Yapalım' Kampanyası - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Son Dakika: Başakşehir, deplasmanda Leipzig'e 2-0 yenildi Ermenistan'dan bir PKK taktiği daha! Sınır bölgesine Rus bayrakları diktiler Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı?