Son Dakika Haberleri: Akgül ve Polat, Kayaş Aile Merkezi'nde İncelemelerde Bulundu

Akgül ve Polat, Kayaş Aile Merkezi'nde İncelemelerde Bulundu

10 ay önce

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül ve Mamak Kaymakamı Ziya Polat, yapımı tamamlanan Kayaş Aile Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

Akgül ve Polat, Kayaş Aile Merkezi'nde İncelemelerde Bulundu, System.String[]
Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül ve Mamak Kaymakamı Ziya Polat, yapımı tamamlanan Kayaş Aile Merkezi'nde incelemelerde bulundu.

Ankara evlerinin özelliklerini taşıyan Kayaş Aile Merkezi, her katında farklı etkinliklerle Mamaklıları ağırlayacak. Bin 130 metrekare inşaat alanı bulunan tesisin bodrum katında fitness salonu, soyunma odaları, duş ve tuvaletler, zemin katında derslikler, 1'nci katında yine derslikler ve yemek salonu, ikinci katında ise toplantı salonu ve derslikler olacak.

Mamak'ta sosyal hayata katkı sağlamanın yanında kadınların eğitim ihtiyaçlarına cevap veren aile merkezlerinin önemli bir boşluğu doldurduğunu ifade eden Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, "Yapımı tamamlanan merkezde hanımlarımız kısa zaman sonra çok sayıda imkandan faydalanabilecek. Mamak Belediyesi olarak aileyi dikkate alan bir belediyecilik anlayışı sürdürüyoruz. Mutlu anne, mutlu aile yapısından yola çıkarak hanımlarımıza gereken desteği sonuna dek sunuyoruz" dedi. - ANKARAÇankırı'da Bulunan 5 Bin Yıllık Mağara, Türkiye'nin 400 Yıllık İhtiyacını Karşılayacak Rezerve Sahip Osmanlı Partisi Genel Başkanı İbrahim Ünye, Boş Meydana Konuştu

Erdoğan ile Putin Arasındaki Görüşme Öncesi Rusya'dan Kritik Açıklama: Türkiye, İdlib'e Girilmesine İzin Verebilir