Son Dakika Haberleri: Akgül ve Polat, Kayaş Aile Merkezi'nde İncelemelerde Bulundu

Akgül ve Polat, Kayaş Aile Merkezi'nde İncelemelerde Bulundu

5 ay önce

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül ve Mamak Kaymakamı Ziya Polat, yapımı tamamlanan Kayaş Aile Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

Akgül ve Polat, Kayaş Aile Merkezi'nde İncelemelerde Bulundu, System.String[]
Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül ve Mamak Kaymakamı Ziya Polat, yapımı tamamlanan Kayaş Aile Merkezi'nde incelemelerde bulundu.

Ankara evlerinin özelliklerini taşıyan Kayaş Aile Merkezi, her katında farklı etkinliklerle Mamaklıları ağırlayacak. Bin 130 metrekare inşaat alanı bulunan tesisin bodrum katında fitness salonu, soyunma odaları, duş ve tuvaletler, zemin katında derslikler, 1'nci katında yine derslikler ve yemek salonu, ikinci katında ise toplantı salonu ve derslikler olacak.

Mamak'ta sosyal hayata katkı sağlamanın yanında kadınların eğitim ihtiyaçlarına cevap veren aile merkezlerinin önemli bir boşluğu doldurduğunu ifade eden Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, "Yapımı tamamlanan merkezde hanımlarımız kısa zaman sonra çok sayıda imkandan faydalanabilecek. Mamak Belediyesi olarak aileyi dikkate alan bir belediyecilik anlayışı sürdürüyoruz. Mutlu anne, mutlu aile yapısından yola çıkarak hanımlarımıza gereken desteği sonuna dek sunuyoruz" dedi. - ANKARASahneye Beyaz Lensle Çıkan Rus Şarkıcı, İzleyenleri Önce Şaşırttı Sonra Eğlendirdi Sadece Isparta'da Üretilen Lavanta Balının Kilosu 250 Lira

Son Dakika! Türkiye, ABD'yi Dünya Ticaret Örgütüne Şikayet Etti