Akhisar'da Yol Verme Kavgası Kanlı Bitti - Son Dakika

Akhisar'da Yol Verme Kavgası Kanlı Bitti

04.03.2018 12:42
Akhisar'da Yol Verme Kavgası Kanlı Bitti

Akhisar merkeze 40 kilometre uzaklıkta bulunan Büknüş Mahallesi’nde meydana gelen yol verme kavgasında, biri ağır 3 kişi yaralandı.

Akhisar merkeze 40 kilometre uzaklıkta bulunan Büknüş Mahallesi'nde meydana gelen yol verme kavgasında, biri ağır 3 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Büknüş Mahallesi'nde dün gece yarısı saat 00.15 sıralarında 24 yaşındaki F.G. isimli genç, arkadaşı M.Ö. ile araçlarında seyir halindeyken, arkasından gelen S.U. isimli şahıs, kullandığı araçla F.G.'yi sollayarak geçti. F.G.'nin kendisini sollayan S.U.'ya sinirlenerek aracı ile önüne geçip durdurduğu ve aracın yanına giderek şahıslarla tartışmaya başladığı iddia edildi. Bu esnada F.G. elinde bulunan bıçakla S.U.'yu sol kolundan, araçta bulunan Ç.D.'yi sol karın boşluğundan ve Ö.Z.'yi de sol kol ve sol dizinden yaraladı.

Olayda yaralanan S.U. ve Ö.U.'nun hayati tehlikesinin olmadığı, karnından yaralanan Ç.D.'nin ise hayati tehlikesinin olduğu ve şahsın Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi'nde ameliyata alındığı bildirildi.

Biri ağır 3 kişiyi yaralayan şüpheli F.G. ve F.G. ile aynı araçta bulunan M.Ö., Akhisar İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı asayiş ekiplerinin titiz bir çalışması sonucu suç aleti ile birlikte yakalanarak gözaltına alındı. - MANİSA

YORUMLAR
500
Akhisar Sokak Basketbol Turnuvası Sona Erdi Akhisar Sokak Basketbol Turnuvası Sona Erdi Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar'a prestij cadde kazandırdı Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar'a prestij cadde kazandırdı
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Akhisar'da Yol Verme Kavgası Kanlı Bitti - Son Dakika


Advertisement