Akhisar Kent Konseyi, Manisa Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti - Son Dakika

Akhisar Kent Konseyi, Manisa Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti

4 gün önce

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü'nün konukları ağırladığı ziyarette, Akhisar Kent Konseyi bugüne kadar verilen desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti.

Akhisar Kent Konseyi, Manisa Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti, System.String[]

Akhisar Kent Konseyi, Manisa Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Mehmet Güzgülü başkanlık makamında Akhisar Kent Konseyi'ni ağırladı. Ziyarette, Akhisar Kent Konseyi Başkanı ve aynı zamanda Gökçeahmet Mahalle Muhtarı Muhammed Mustafa Özdemir, Akhisar Muhtarlar Derneği Başkanı İhsan Gümüş, Akhisar Orman İşletme Şefi Müjde Kaya Alaca ve Akhisar Belediye Memuru Şerif Çetinkaya yer aldı. Ziyaret esnasında Akhisar Kent Konseyi Akhisar'ın zeytinyağını takdim ederken, Başkanvekili Mehmet Güzgülü de ziyaretçilere tek tek hediye takdiminde bulundu.

Akhisar Kent Konseyi'nden Teşekkür

Ziyarette, Akhisar'ın sorunlarını ve ihtiyaçları konuşuldu. Aynı zamanda konsey, Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin bugüne kadar Akhisar'a vermiş olduğu hizmet ve desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Haber Yayın Tarihi: 16.01.2020 03:55 Kaynak: BültenlerSon Dakika

Seleznov'dan Galatasaray itirafı: Akhisarspor beni göndermedi
Yola inen domuz sürüsü görenleri hayrete düşürdü Son dakika: "Toprak Dede" olarak bilinen TEMA Vakfı kurucusu Hayrettin Karaca hayatını kaybetti Cinayet işlemeyi reddeden kişiye sütyen giydiren "Döner Kardeşler" adlı suç örgütüne yönelik dava başlıyor

Son Dakika Haberleri