Akhisarlı Kadınlar Manisa'da - Son Dakika

Akhisarlı Kadınlar Manisa'da

31.03.2017 15:07
Akhisarlı Kadınlar Manisa'da, System.String[]

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülen Haydi Kadınlar Manisa'ya projesinin konuğu bu kez Akhisar'ın Efendi Mahallesi'nde ikamet eden kadınlar oldu.

Kadınlar, gezi kapsamında Manisa'nın tarihi ve kültürel yerlerini ziyaret ederek bilgi aldı.

Haydi Kadınlar Manisa'ya projesi kapsamında Akhisar'ın Efendi Mahallesi'nde ikamet eden kadınlar, Manisa'yı ziyaret etti. Akhisar'dan gelerek Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin konuğu olan kadınlar, Çanakkale Şehitleri Anıtı ve Sergi Salonu ile birlikte Atatürk Gençlik Merkezi, Atatürk Kent Parkı ve Hafsa Sultan Şifahanesi Tarihi Tıp Müzesi'nin yanı sıra tarihi camileri gezme fırsatı buldu.

Manisa'yı gezen Akhisarlı kadınlar Manisa ya yapılan hizmetler ve gezi programı için Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e teşekkür ettiler.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Akhisarlı Kadınlar Manisa'da - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fransa Dışişleri: Dağlık Karabağ'ın bağımsızlığını tanımıyoruz Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşıların yan etkileri belli oldu Türk gemisine yapılan hukuk dışı baskınla ilgili düğmeye basıldı! Savaş gemileri sahaya iniyor Merve Boluğur'dan cesur paylaşım! Derin bacak ve göğüs dekoltesi olay oldu Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı Buket Aydın ve Emir Sarıgül bu kez kaçamadı! Aşıklar spor yaparken görüntülendi İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü Sıla'ya hakaret ettiği için yargılanan Davut Güloğlu'nun aldığı ceza belli oldu