Akif Yener; Kösemusul'la Görüştü - Son Dakika

Akif Yener; Kösemusul'la Görüştü

25.01.2012 15:36
Akif Yener; Kösemusul'la Görüştü

KÖSEMUSUL: "Sakarya'ya moral oluyorsunuz"

Sakaryalı Pop Müziği Sanatçısı Akif Yener; SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'u makamında ziyaret ederek, single albümlerini hediye ederek, müzik çalışmaları hakkında da bilgi verdi.

BAŞKAN KÖSEMUSUL'A ALBÜMLERİNİ HEDİYE ETTİ

"Onun Adı Efsane Sakarya" adlı ilk single albümü ile müzik piyasasına giriş yapan ve son çıkardığı "Ne Aşk Ne Hayat" single çalışmasında tanıtımlarını sürdüren Sakaryalı Pop Müziği sanatçısı Akif Yener; Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ve Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu'dan sonra Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'u da makamında ziyaret ederek, müzik çalışmaları hakkında da bilgi verdi. Kösemusul'a her iki albümünü de takdim eden Sanatçı Akif Yener; SATSO'nun çalışmalarını yakından takip ettiğini ve başarılarının devamını diledi

BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM

Kendisine yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul; "Yaptığınız böyle güzel bir hizmetlerle Sakarya'ya moral oluyorsunuz. Yaptığınız bu çalışma, güzel bir girişimcilik örneğidir ve sizi tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum" dedi.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Akif Yener; Kösemusul'la Görüştü - Son Dakika


Advertisement