Borcuna karşılık eşini teminat olarak verdi! Parayı ödedi ama eşi geri gelmedi - Son Dakika

Borcuna karşılık eşini teminat olarak verdi! Parayı ödedi ama eşi geri gelmedi

25.09.2020 21:55

Zimbabve'de, çocuklarının masraflarını karşılamak için eniştesinden borç alan bir şahıs, aldığı parayı geri ödeyene kadar teminat olarak eşini verdi. Bir süre sonra borçlarını ödemesine rağmen eşi, eniştesinin kendisine daha iyi baktığını ileri sürüp kocasına geri dönmeyi reddetti.

Afrika ülkesi Zimbabve'de akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Anthony Kabanda isimli bir şahıs, çocuklarının masraflarını karşılamak için eniştesi Daniel Makisati'den borç aldı. Kabanda, eniştesinden aldığı parayı geri ödeyene kadar teminat olarak eşi Tafadzwa Matura'nı verdi.

BORCUNU ÖDEMESİNE RAĞMEN EŞİ GERİ DÖNMEDİ

Bir süre sonra borçlarını ödemesine rağmen eşi kendisine, Daniel'in çok daha iyi bir erkek olduğunu, kendisine daha fazla değer verdiğini ve Daniel'in yanında daha mutlu olduğunu ileri sürüp kocasına geri dönmeyi kabul etmedi. Karısının bu kararı karşısında büyük şaşkınlık yaşayan koca Anthony, meseleyi yaşadığı köyün kanaat önderlerine götürecek.

Akıllara durgun veren olay! Borcuna karşılık eşini teminat olarak verdi, borcunu ödedi eşi geri gelmedi

"BANA EŞİMDEN DAHA İYİ BAKIYOR"

Daniel, Anthony'nin eşinin kız kardeşi ile evlenmiş ama eşi hayatını kaybedince yalnız kalmıştı. Kocasına geri dönmeyi kabul etmeyen Tafadzwa, Karaganda televizyonuna yaptığı açıklamada, Daniel'in kendisine çok iyi baktığını ve hayatının geri kalan kısmını onun yanında geçirmek istediğini söyledi.

Akıllara durgun veren olay! Borcuna karşılık eşini teminat olarak verdi, borcunu ödedi eşi geri gelmedi
Anthony Kabanda
Borcuna karşılık eşini teminat olarak verdi! Parayı ödedi ama eşi geri gelmedi
Borcuna karşılık eşini teminat olarak verdi! Parayı ödedi ama eşi geri gelmedi

Son Dakika Dünya Borcuna karşılık eşini teminat olarak verdi! Parayı ödedi ama eşi geri gelmedi - Son Dakika Dünya

YORUMLAR (11)
  • GÖZCÜ: Bu erkek cinci dünyaya gelmiş en kötü varlık gerçekte.Dünyayı kirleten, yaşanmaz hale getiren asıl bunlardır.Çok iyi çıkanları elbette vardır ama her şeyin başı bunlar yaa. Helal olsun kadına dönme sakın. Cevap Yaz 1 6 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika! Büyükçekmece'de eğitim uçağı düştü, ilk müdahale çevredeki vatandaşlardan geldi Güne düşüşle başlayan altının gram fiyatı 481 liradan işlem görüyor "Azeri askerleri öldürdük" haberini Serdar Ortaç fotoğrafıyla servis ettiler Son Dakika! Hatay'da, 23 yıldır aranan PKK'nın sözde Amanoslar sorumlusu terörist Hüseyin Acar öldürüldü Paşinyan "Karabağ olmazsa biteriz, silahlanın" çağrısı yapmıştı! Azerbaycan, Karabağ'ın kalbine giden kenti kuşattı Yüz yüze eğitim, çocuklarda vaka sayısını artırdı mı? Bilim Kurulu Üyesi Kara'dan yanıt geldi Futbola geri dönen Survivor Aycan rahatsızlandığını sosyal medya hesabından duyurdu 28'nci kez doğum yapacak! Bu aile her şeyini 'Devlet'e borçlu