Son Dakika Haberleri: Akın Çorap Giresunspor'a Esnaf Desteği

Akın Çorap Giresunspor'a Esnaf Desteği

6 gün önce

Giresun Kahveciler Otelciler Kafeteryacılar ve Bilumum Eğlence Yerleri Odası Başkanı Ercan Ayhan, esnaf olarak Akın Çorap Giresunspor'a gereken her türlü desteği sağlamaya hazır olduklarını bildirdi.

Akın Çorap Giresunspor'a Esnaf Desteği, System.String[]
 Giresun Kahveciler Otelciler Kafeteryacılar ve Bilumum Eğlence Yerleri Odası Başkanı Ercan Ayhan, esnaf olarak Akın Çorap Giresunspor'a gereken her türlü desteği sağlamaya hazır olduklarını bildirdi.

Ayhan, yaptığı yazılı açıklamada, kulübün, Giresun'un en önemli marka değeri olduğunu belirtti.

Giresunspor'un kent için bacasız fabrika niteliğinde olduğunu ve esnaf kesimi olarak her zaman kulübün yanında olduklarını dile getiren Ayhan, "Kulüp, Giresun'un sosyal ve ekonomik hayatına çok büyük katkılar sağlayan en önemli kurumudur. Otellerden lokantalara, çay ocaklarından dolmuşçulara, stattaki köftecilerden tutun da bakkal ve marketlere kadar her esnafa çok büyük katkı sağlamaktadır. Giresun ekonomisinin lokomotifi olan Giresunspor'un Spor Toto Süper Lige çıkacağına inancımızda tamdır. Bu kulüp bir üst lige yükselirse Giresun ili de sınıf atlamış olacaktır. O yüzden kayıtsız şartsız gereken desteği veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR


Elazığspor Kendi Evinde Giresunspor'u 2-1 Yendi Cengiz Ünder'in Gol Attığı Maçta Roma, Shakhtar Donetsk'e 2-1 Yenildi

Manchester United'da David De Gea Sevilla'ya Duvar Oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dünya Şampiyonu Suriye Asıllı Boksörü Ağırladı