Akkent Spor Köyü - Son Dakika

Akkent Spor Köyü

07.09.2012 14:53
Akkent Spor Köyü, System.String[]

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Akkent yüzme havuzunun yakın zamanda hizmete açılacağını söyledi.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Akkent yüzme havuzunun yakın zamanda hizmete açılacağını söyledi.

Şahinbey Belediyesi tarafından 86 bin metrekare alan üzerinde halı sahaları tamamlanan ve kapalı yüzme havuzu tamamlanmak üzere olan Akkent Spor Köyü'nde kapalı spor salonunun inşaat çalışmasına başlandı. Akkent Spor Köyü alanına gelerek incelemelerde bulunan Başkan Tahmazoğlu, Akkent Spor Köyü'nün 2013 yılı içinde tüm donatıları ile tamamlanarak halkın hizmetine sunulacağını aktardı.

Spor köyünde ilk olarak yüzme havuzunun inşaatına başladıklarını ifade eden Tahmazoğlu, "Modern olarak inşa ettiğimiz ve içinde engelli yüzme havuzumuz bulunan kapalı yüzme havuzu tamamlanmak üzere. Spor salonu ve saunası ile komplike bir tesis olan yüzme havuzumuzu yakın zamanda hizmete sunacağız. Akkent Spor Köyümüz içinde 6 bin metrekare alanda kapalı spor salonumuzun inşaatına başladık. Yedi ay gibi kısa sürede burasını da tamamlayarak hizmete alacağız. Yine bu alan içerisinde yürüyüş yolları, piknik alanları, halı sahalar, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortları, kafeteryaları etap etap tamamlayarak hizmete açmış olacağız. Akkent Spor Köyümüz 2013 yılı içinde tam anlamıyla tamamlanarak, halkımızın hizmetine sunulmuş olacak" dedi. - GAZİANTEP

Akkent Spor Köyü
Akkent Spor Köyü
Akkent Spor Köyü
Akkent Spor Köyü

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Akkent Spor Köyü - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Barcelona'lı Messi, Şampiyonlar Ligi'nde 16 sezon üst üste gol atan ilk futbolcu oldu Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı?