Son Dakika Haberleri: Akmeşe'ye 2 Yeni Park

Akmeşe'ye 2 Yeni Park

7 yıl önce

İzmit Belediyesi, Akmeşe'ye 2 park yapıyor.2,5 yıl içinde 45 yeni parkı halkın hizmetine sunan İzmit Belediyesi, kente en az uzak yerleşim yeri Akmeşe'nin 2 mahallesine park yapmak için çalışma başlattı.

Akmeşe'ye 2 Yeni Park, System.String[]
İzmit Belediyesi, Akmeşe'ye 2 park yapıyor. 2,5 yıl içinde 45 yeni parkı halkın hizmetine sunan İzmit Belediyesi, kente en az uzak yerleşim yeri Akmeşe'nin 2 mahallesine park yapmak için çalışma başlattı. Atatürk ve Cumhuriyet mahallelerindeki parkların birkaç ay içinde tamamlanması planlanıyor.

Park Bahçeler Müdürlüğü yetkililerinin verdiği bilgiye göre, Cumhuriyet Mahallesi'ndeki 650 metrekarelik alan üzerindeki parkta çok amaçlı saha da yer alacak. Atatürk Mahallesi'ndeki park, tenis de oynanabilecek şekilde tasarlandı. Buradaki parkın toplam alanının 660 metrekare olduğu öğrenildi. Her iki parkta da çocuk oyun alanları, kondisyon aletleri, dinlenme alanları, pergoleler, çeşme bulunacak. Atatürk Mahalle Muhtarı Refik Akyüz ile Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Halil İnceel, çalışmalar için İzmit Belediyesi'ne teşekkür etti.Osmaniye'de Cinnet Getiren Adam, Eşini ve Oğlunu Öldürdü, 2 Çocuğunu da Yaraladı CHP'nin Yaptırdığı Anketten Çarpıcı Sonuçlar Çıktı

Acun Ilıcalı, Ünlü Oyuncu Serenay Sarıkaya'dan Gözlerini Alamadı!