Akpm Başkanı Çavuşoğlu, Resmi Temaslar İçin Türkiye'ye Geliyor - Son Dakika

Akpm Başkanı Çavuşoğlu, Resmi Temaslar İçin Türkiye'ye Geliyor

09.01.2012 12:04
Akpm Başkanı Çavuşoğlu, Resmi Temaslar İçin Türkiye'ye Geliyor, System.String[]

Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Başkanı Mevlüt Çavuşoğlu, 10–12 Ocak tarihlerinde Türkiye'de resmi temaslarda bulunacak.

Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Başkanı Mevlüt Çavuşoğlu, 10–12 Ocak tarihlerinde Türkiye'de resmi temaslarda bulunacak.

AKPM Başkanlığı Ankara Ofisi'nden yapılan yazılı açıklamada, Mevlüt Çavuşoğlu'nun AKPM Başkanı olarak 10–12 Ocak 2012 tarihlerinde Türkiye'de resmi temaslarda bulunacağı belirtildi.

AKPM Başkanı Çavuşoğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Cemil Çiçek'in resmi davetlisi olarak gerçekleştireceği resmi ziyaretinde, Ankara'da üst düzey resmi görüşmelerde bulunacak. İstanbul ve Hatay'ı da ziyaret edecek olan Çavuşoğlu, çeşitli üniversite ve düşünce kuruluşlarında düzenlenecek etkinliklere katılacak. Çavuşoğlu, 10 Ocak günü TBMM Genel Kurulu'na hitap edecek.

Akpm Başkanı Çavuşoğlu, Resmi Temaslar İçin Türkiye'ye Geliyor

Kaynak: CHA

Son Dakika Dünya Akpm Başkanı Çavuşoğlu, Resmi Temaslar İçin Türkiye'ye Geliyor - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

MAK Danışmanlık'tan çarpıcı analiz: 18 yıllık AK Parti iktidarında muhalefetin topyekün sahaya indiğini ilk kez görüyoruz İtalya Kupası maçında kural hatası yapan Roma'ya hükmen mağlubiyet cezası verildi Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 15 Şubat'tan sonra kapsamlı bir telafi programına hazırlanıyoruz Reklam teklifi alan Aleyna Tilki gözünü yükseklere dikti: Tarkan ya da Ajda Pekkan oynarsa düşünürüm Bakan Soylu'nun annesine küfreden şüpheli "Cumhurbaşkanı'na Hakaret"ten tutuklandı İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü