Son Dakika Haberleri: Kız Meselesinden Çıkan Kavgada Akrabasını Yaraladı, Polisten Kaçamadı

Kız Meselesinden Çıkan Kavgada Akrabasını Yaraladı, Polisten Kaçamadı

5 ay önce

Bursa'da kız meselesi yüzünden çıkan kavgada akrabasına 5 el ateş edip yaralayan zanlı polis tarafından yakalandı.

Kız Meselesinden Çıkan Kavgada Akrabasını Yaraladı, Polisten Kaçamadı, System.String[]

Bursa'nın  Karacabey İlçesi'nde akrabası Şahan İlikçi'yi, iddiaya göre kız meselesi yüzünden tabanca ile yaralayan Altan Bayloz polis tarafından yakalandıktan sonra yere yatırılarak kelepçelendi.

KIZ MESELESİ YÜZÜNDEN YAŞANDI

Karacabey'in Esentepe Mahallesi Okullar Caddesi'nde dün akşam meydana gelen olayda 25 yaşındaki Altan Bayloz arkadaşları ile birlikte otomobili ile giderken, iddiaya göre yolda gördüğü akrabası Şahan İliçki'ye tabancası ile 5 el ateş etti.

KURŞUN İSABET EDEN ADAM YARALANDI

Kız meselesi yüzünden meydana geldiği belirtilen olayda kurşunlardan biri sırtına isabet eden Şaban İlikçi yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

POLİS, AKRABASINI VURAN ZANLIYI GÖZALTINA ALDI

İhbarı alan ve kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri şüpheliyi yere yatırarak kelepçeledi ve otomobilde bulunan arkadaşları ile birlikte gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturmaya başlandı. Durumu ağır olan Şahan İlikçi ise ambulansla  Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi.

TBMM'ye Gönderilen Gizli Raporda Çarpıcı Detay: Uludere'yi MİT'e Yıkmak İstediler Azeri İş Adamından Ebru Şallı'ya 500 Bin Liralık Teklif
İran'dan Türkiye'ye Küstah Tehdit: PJAK Saldırısından Türkiye Sorumlu, Sert Karşılık Vereceğiz

1