Aksaray'da Kumar Oynatan 3 İş Yeri Kapatıldı - Son Dakika

Aksaray'da Kumar Oynatan 3 İş Yeri Kapatıldı

05.01.2012 15:00
Aksaray'da Kumar Oynatan 3 İş Yeri Kapatıldı, System.String[]

Aksaray'da kumar oynattığı tespit edilen 3 kahvehane hakkında kapatma cezası verildi.

Aksaray'da kumar oynattığı tespit edilen 3 kahvehane hakkında kapatma cezası verildi.

Aksaray Belediyesi Zabıta Müdürlüğünden yapılan açıklamada, emniyet birimleri ile yapılan ortaklaşa denetimler sırasında kumar oynatmaya yer temini sağladığı belirlenen 3 kahvehanenin, 3 gün ile 9 gün arasında kapatıldığı bildirildi.

Yapılan denetimlerde umuma açık eğlence mekanlarının sahibi ve işletmecilerine gerekli uyarıların yapıldığı belirtilen açıklamada, vatandaşların bu konuda yapacakları şikayetlerin anında değerlendirilerek, ruhsatsız olduğu ve kumar oynatıldığı öğrenilen iş yerleri hakkında gerekli yasal işlemlerin yapılacağı belirtildi.

- AKSARAY

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Aksaray'da Kumar Oynatan 3 İş Yeri Kapatıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Arsenal ile sözleşmesini fesheden Mesut Özil'in Fenerbahçe'ye hafta sonu imza atacağı ileri sürüldü Merkel'in partisinin yeni genel başkanı "Türk Armin" olarak bilinen Armin Laschet oldu Utanmazlar! Engelli gence eşek şakası yapıp bir de sosyal medyadan paylaştılar Türk futboluna damga vuran G.Saray-Trabzonspor maçının hakemi Deniz Ateş Bitnel, yıllar sonra günah çıkardı Dünya, öz kızlarını 5 yıldır kafese kapatan aileyi konuşuyor! Kıyafetlerini yediği için çuval giydirmişler Son Dakika! İstanbul'da bu gece ve yarın yoğun kar yağışı bekleniyor, kar kalınlığı 20 - 40 cm arasında olacak Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü ile İBB Sözcüsü Ongun Twitter'da atıştı Cumhuriyet tarihinin akaryakıta bağlı en büyük vergi kaçakçılığı operasyonu: 50 ilde, 220 gözaltı