Aksaray'da Tarım ve Hayvancılık Sorunları Tartışıldı - Son Dakika

Aksaray'da Tarım ve Hayvancılık Sorunları Tartışıldı

09.03.2018 15:06
Aksaray'da Tarım ve Hayvancılık Sorunları Tartışıldı, System.String[]

AK Parti İl Başkanlığı tarafından şehrin tarımsal sorunlarının görüşülmesi, öneriler ve yapılması gereken çalışmalar kapsamında oluşturulan Tarım Komisyonu üyeleri, Tarım Platformu üyeleriyle Ziraat Odası Başkanlığı’nda bir araya gelerek değerlendirme toplantısı yaptı.

AK Parti İl Başkanlığı tarafından şehrin tarımsal sorunlarının görüşülmesi, öneriler ve yapılması gereken çalışmalar kapsamında oluşturulan Tarım Komisyonu üyeleri, Tarım Platformu üyeleriyle Ziraat Odası Başkanlığı'nda bir araya gelerek değerlendirme toplantısı yaptı.

Toplantıda, Aksaray'ın tarım ve hayvancılığıyla ilgili sorunlar ve çözüm önerileri masaya yatırıldı. Burada bir açıklama yapan Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, Aksaray nüfusunun yüzde 80'inin tarım ve hayvancılıktan geçimini sağladığını belirterek, Türkiye'de olduğu gibi Aksaray'da da tarım ve hayvancılık sektörünün büyük önem arz ettiğini söyledi. Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mahmut Aktürk ise, hükümetin verdiği desteklemeler ile tarım ve hayvancılığın her geçen gün gelişerek büyüdüğünü söyledi.

Toplantıya AK Parti İl Başkan Yardımcıları, Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mahmut Aktürk, Genç Çiftçiler Derneği Başkanı Emrah Karaaslan, Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Serkan Koray Zeybek, Sağ Sahil Sulama Birliği Başkanı Mustafa Şahin, HAYKOP Başkanı Mustafa Çakır, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İL Müdür Yardımcısı Mustafa Özateş ve diğer tarım platformu üyeleri katıldı. - AKSARAY

Aksaray'da Tarım ve Hayvancılık Sorunları Tartışıldı

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Aksaray'da Tarım ve Hayvancılık Sorunları Tartışıldı - Son Dakika


Son Dakika

Melisa Döngel gece havuza girdi, bikinisiyle sosyal medyayı salladı Melisa Döngel gece havuza girdi, bikinisiyle sosyal medyayı salladı Torbalı Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur hayatını kaybetti Torbalı Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur hayatını kaybetti Rusya, Çekya'nın Moskova Büyükelçiliği'nin 20 çalışanını sınır dışı etti Rusya, Çekya'nın Moskova Büyükelçiliği'nin 20 çalışanını sınır dışı etti Eski yenge açılıp saçıldı! Bikinili pozundan çok yaptığı hareket konuşuldu Eski yenge açılıp saçıldı! Bikinili pozundan çok yaptığı hareket konuşuldu Kraliçe Elizabeth'in cenaze töreninde elinden bir an olsun düşürmediği çantanın sırrı çözüldü Kraliçe Elizabeth'in cenaze töreninde elinden bir an olsun düşürmediği çantanın sırrı çözüldü Irak'ta ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerinin üssüne roket saldırısı Irak'ta ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerinin üssüne roket saldırısı Türk mankene 'Otel odası' soran PSG'nin yıldızı Kylian Mbappe'nin mesajları ifşa edildi Türk mankene 'Otel odası' soran PSG'nin yıldızı Kylian Mbappe'nin mesajları ifşa edildi Teşkilat dizindeki Zayed Fadi aslında kimdir? İşte yanıtı Teşkilat dizindeki Zayed Fadi aslında kimdir? İşte yanıtı