Akşehir'de Halter ve Boks Şampiyonları Yetişiyor - Son Dakika

Akşehir'de Halter ve Boks Şampiyonları Yetişiyor

15.02.2016 15:39
Akşehir'de Halter ve Boks Şampiyonları Yetişiyor, System.String[]

Ak Nasreddin Spor Kulübü Başkanı Ömer Akdi, Antrenör Sadık Kızılkuyu ve Türkiye Şampiyonasında dereceye giren sporcular, Konya’nın Akşehir İlçe Belediye Başkanı Salih Akkaya’yı makamında ziyaret etti.

Ak Nasreddin Spor Kulübü Başkanı Ömer Akdi, Antrenör Sadık Kızılkuyu ve Türkiye Şampiyonasında dereceye giren sporcular, Konya'nın Akşehir İlçe Belediye Başkanı Salih Akkaya'yı makamında ziyaret etti.

Yapılan ziyaretten memnuniyet duyan ve sporcuları tebrik eden Başkan Akkaya, "Spor kulübümüzün sporcuları; katıldıkları Türkiye Minikler Halter Şampiyonası 1. Etap yarışmalarında derece aldılar. Kendi kilo kategorilerinde girdikleri müsabakalarda 5, 6 ve 7. sırayı Nasreddin Hocamızın torunları kaptı. Bundan sonraki yarışmalarda inşallah kendilerinden birincilik bekliyoruz. Tekvando, basketbol ve futboldan sonra artık halterde de varız diyoruz. Gençlerimizin başarıların devamını diliyor, Ak Nasreddin Spor Kulübü yöneticilerine ve hocalarına da teşekkür ediyorum. Antrenör ve hocalarımızın bu gençlerimizde emeği büyük çünkü 3 aylık bir çalışmayla bu başarıyı elde ettiler. Bundan sonra yapacakları çalışma ve gayretle daha büyük başarılara imza atacaklarına inanıyorum" diye konuştu.

Ak Nasreddin Spor Kulübü Başkanı Ömer Akdi ve Antrenör Sadık Kızılkuyu'da yapacakları çalışma ve gayretle Türkiye ve Balkan şampiyonluklarını Akşehir'e kazandırmak istediklerini söyledi.

Başkan Akkaya, dereceye giren sporculara ve kulüp yöneticilerine çeşitli armağanlar vererek spora ve sporcuya verdikleri desteğin artarak devam edeceğini söyledi.

2015 Aralık ayında açılışı yapılan Ak Nasreddin Spor Kulübü boks, halter, fitness, plates, atletizm, jimnastik branşlarında 200 sporcuya ulaştı. Halter Branşında 28 - 31 Ocak 2016 tarihlerinde Antalya da yapılan "Türkiye Minikler Halter Şampiyonası" 1 etap yarışmalarında 45 kg'da Halil Özbekar Türkiye 5.'si, 40 kg'da Osman Emir Türkiye 6.'sı, 65 kg'da Furkan Ali Demir Türkiye 7.'si oldu. - KONYA

Akşehir'de Halter ve Boks Şampiyonları Yetişiyor

- Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Akşehir'de Halter ve Boks Şampiyonları Yetişiyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Maradona'ya adadığı gol sonrası Messi'ye ceza geldi Yılbaşı çekilişinin son talihlisi zaman aşımına 28 gün kala ortaya çıktı Asgari ücret görüşmeleri öncesi Türk-İş'ten gerilimi artıracak çıkış: Komisyon adil değil Son Dakika! Kahramanmaraş'ta otele baskın yapan polisle şüpheli arasında çatışma çıktı: 1 polis yaralı, 1 polis şehit Bankayı soymak istedi, pişman olup polise teslim oldu Vaka sayısının patladığı Adana için ürküten sözler: Boş sedye bile yok, morgların önünde kuyruklar oluştu 2 bin liraya satın aldığı traktöre gözü gibi bakıyor: Sesini duyan benim geldiğimi anlıyor Bilim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Kayıpmaz açıkladı! 14 günlük karantina süresi 21 güne çıkabilir