Akşehir'de Tapdk Belge Vize İşlemleri Başladı - Son Dakika

Akşehir'de Tapdk Belge Vize İşlemleri Başladı

03.01.2012 12:48
Akşehir'de Tapdk Belge Vize İşlemleri Başladı, System.String[]

Akşehir Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Levent Emir, 1 Ocak-31 Ocak 2012 tarihleri arasında yapılması gereken Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu (TAPDK) belge vizelerinin odalarında yapıldığını söyledi.

Akşehir Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Levent Emir, 1 Ocak-31 Ocak 2012 tarihleri arasında yapılması gereken Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu (TAPDK) belge vizelerinin odalarında yapıldığını söyledi.

Vize işleminin 31 Ocak'ta sona ereceğini belirten Emir, "Ziraat Bankası Akşehir Şubesi'ne TAPDK'dan üyelerimize gönderilen evrakın üzerindeki tekel numarasına istenilen ücret yatırıldıktan sonra bankadan iki dekont alınacak. Dekontlardan biri Ankara üst kuruma gönderilmek üzere odamıza teslim edilecek. Ankara'dan gönderilen evrakın arkasına da imza atılacak. Posta aracılığı ile gelen evrakla birlikte TAPDK satış belgesi ve belediye işletme ruhsatı ile birlikte odaya teslim edilecek. Oda üyelerimizin TAPDK satış belgesini odamıza getirerek onaylanması gerekiyor" dedi.

Akşehir'de belirlenen süre uzatma tekel harçlarının ilçe merkezi için 104 lira, belde ve köyler için 33 lira, açık içki tekel harcının ise 259 lira olduğu bildirildi.

- KONYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Akşehir'de Tapdk Belge Vize İşlemleri Başladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Charlie Hebdo'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçak saldırı! Ahlaksız karikatüre Türkiye'den tepki yağıyor Charlie Hebdo'dan yine çirkin provokasyon! Erdoğan üzerinden Peygamberimizi ve İslam'ı hedef aldılar Messi ile kriz yaşayan Barcelona Başkanı Bartomeu istifa etti Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi