Akseki Belediye Başkan'ı Özkan'a ziyaret - Son Dakika

Akseki Belediye Başkan'ı Özkan'a ziyaret

05.11.2019 18:48
Akseki Belediye Başkan'ı Özkan'a ziyaret, System.String[]

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, Akseki Belediye Başkanı İbrahim Özkan'ı ziyaret etti.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, Akseki Belediye Başkanı İbrahim Özkan'ı ziyaret etti.

Öz, AK Parti ve MHP İlçe başkanları ve belediye meclis üyeleriyle bir araya gelerek, seçim sürecinde gösterdikleri başarılı çalışmadan dolayı teşekkür etti.

Ülke genelindeki AK Partili belediye başkanlarına destek olmak için bu tür ziyaretleri gerçekleştirdiklerini dile getiren Öz, aynı zamanda Cumhur İttifak'ı ile seçimlerin kazanıldığı MHP'li belediyelere de nezaket ziyaretinde bulunduklarını kaydetti.

Özkan'dan belediye çalışmalarıyla ilgili bilgi alan Öz, yapılacak güzel hizmetlere her zaman destek olduklarını ifade etti.

Belediye Başkan'ı Özkan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Akseki Belediye Başkan'ı Özkan'a ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bakan Soylu'dan HDP'li vekillere: Bir tek cümle söyleyeceksiniz, 'Bu PKK'nın Allah belasını versin' diyeceksiniz Azerbaycan'a karşı Dağlık Karabağ'da yenilgiye uğrayan Ermenistan'da vekiller birbirine girdi Şişli'de ünlü bir otelin camından düşen kadın yaralandı Trump, Biden'ın başkanlığının onaylanması durumunda Beyaz Saray'ı bırakacağını açıkladı Yusuf'lu Lille ile Hakan'lı Milan 1-1 berabere kaldı Türk gemisine yapılan hukuk dışı baskınla ilgili düğmeye basıldı! Savaş gemileri sahaya iniyor Merve Boluğur'dan cesur paylaşım! Derin bacak ve göğüs dekoltesi olay oldu Eski takım arkadaşı, Maradona'nın Türkiye macerasını anlattı: İnanılmazdı