Akseki'de Öğrenciler Okul Bahçesine Fidan Dikti - Son Dakika

Akseki'de Öğrenciler Okul Bahçesine Fidan Dikti

26.11.2012 17:05
Akseki'de Öğrenciler Okul Bahçesine Fidan Dikti, System.String[]

Antalya'nın Akseki ilçesinde Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencileri TEMA Vakfı ile işbirliği ile okul bahçesine fidan dikti.

Antalya'nın Akseki ilçesinde Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencileri TEMA Vakfı ile işbirliği ile okul bahçesine fidan dikti.

Anadolu Lisesi bahçesinde yapılan törene Akseki Kaymakamı Mekan Çeviren, İlçe Milli Eğitim Müdürü İmdat Mithat Bağcı, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Kadir Tosun, Rehber öğretmeni Özlem Akbaş, matematik öğretmeni Gülnur Özbek, din kültürü öğretmeni Hatice Kübra Koç ve öğrenciler katıldı. TEMA'nın rehberliği ile Akseki Orman İşletme Müdürlüğü tarafından 30 adet akasya fidanı temin edilerek öğrenciler ile birlikte okul bahçesine dikildi.

Rehber Öğretmeni Özlem Akbaş, "TEMA ile işbirliği içerisine girilerek çevre bilincini oluşturmak adına gereken afişler, çevre ile ilgili sunumlar DVD ve basılı materyal olarak gönderildi. Öğretmenlerimiz tarafından sınıflarda öğrencilere sunumlar izletildi. Amacımız öğrencilerin çevreye karşı daha duyarlı ve bilinçli hareket etmesini sağlayabilmek" dedi.

Akseki Kaymakamı Mekan Çeviren ise, TEMA işbirliği ile yapılan çalışmayı takdir ettiğini belirterek, değerler eğitimi kapsamında her ay farklı etkinlikler ve çalışmaların devam edeceğini söyledi. - ANTALYA

Akseki'de Öğrenciler Okul Bahçesine Fidan Dikti

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Akseki'de Öğrenciler Okul Bahçesine Fidan Dikti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

AK Parti İstanbul Milletvekili Markar Esayan son yolculuğuna uğurlandı İYİ Parti'deki "FETÖ" kriziyle ilgili gündemi sarsacak sözler: 6 ay öncesinden haberimiz vardı 150 kişiyi koronaya kurban veren kentimizde tedbirlere uyulmaması korkutuyor Kızı Şeyma'yı öldüren babaya, ağırlaştırılmış müebbet Silahla çatışırken 1 kişiyi ağır yaralamıştı! Polis nefes kesen operasyonla yakaladı Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok Korkunç kaza! Tırın çarptığı yaya yaklaşık 60 metre sürüklendi, hayatını kaybetti Model Ansley Pocheco, evine girip ailesinin üzerine yürüyen iki soyguncuya ateş açtı