Akseki'de Yol Asfaltlama Çalışması - Son Dakika

Akseki'de Yol Asfaltlama Çalışması

20.07.2017 17:59
Akseki'de Yol Asfaltlama Çalışması, System.String[]

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Akseki'nin Akşahap Mahallesinde sıcak asfalt çalışması başlattı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Akseki'nin Akşahap Mahallesinde sıcak asfalt çalışması başlattı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri, Mahalle yolu girişinden itibaren mahalle içine kadar olan bin 400 metrelik yolu sıcak asfaltla kaplıyor.

Akşahap mahallesi muhtarı Yılmaz Öztürk, daha önce yolda tamamen bozulmaların yaşandığını belirterek, yolda devam eden çalışmalar, mahalle halkında büyük memnuniyet yarattığını söyledi.

Kısa bir süre sonra sıcak asfalt çalışmalarının tamamlayacağını ifade eden Öztürk, Başkan Menderes Türel'e çalışmalar nedeniyle mahalle halkı adına teşekkür etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Akseki'de Yol Asfaltlama Çalışması - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Kahramanmaraş'ta otele baskın yapan polisle şüpheliler arasında çatışma çıktı: 2'si polis 5 yaralı 10 yıllık mağduriyet Hayatpark ile son buldu! Evlerine kavuşamayan vatandaşları Medet Anli ve şirketi kurtardı Asgari ücret zammı için ilk toplantı yarın yapılacak Mehmet Ali Erbil, kızının fotoğrafındaki göğüs dekoltesinden rahatsız olunca emoji kullanarak sansür uyguladı Bilim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Kayıpmaz açıkladı! 14 günlük karantina süresi 21 güne çıkabilir Brezilya'da hamile taklidi yapan kadın karpuz kabuğunda kilolarca uyuşturucu kaçırmış Neymar transfer ateşini yaktı: Messi ile aynı takımda oynamak istiyorum Son dakika: Enflasyon kasımda yüzde 2,3 artarken yıllık enflasyon yüzde 14,03 oldu