Son Dakika Haberleri: Akşener: "Gençler, Fikirlerinizi Dikkate Alacağım"

Akşener: "Gençler, Fikirlerinizi Dikkate Alacağım"

9 ay önce

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, cumhurbaşkanı seçilmesi durumunda gençlerin fikirlerini ve önerilerini dikkate alacağını söyledi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, cumhurbaşkanı seçilmesi durumunda gençlerin fikirlerini ve önerilerini dikkate alacağını söyledi.

Akşener, partisince Kuvayı Milliye Meydanı'nda düzenlenen mitingde, okuma oranı yüksek Balıkesir'de üniversite mezunu genç işsizlerin fazla olduğunu iddia etti.

24 Haziran seçimlerinin ardından cumhurbaşkanı olduğu takdirde ilk etapta gençlerin işsizlik sorununu çözeceğini ifade eden Akşener, millete güvenerek bu yola çıktığını söyledi.

Cumhurbaşkanı olması durumunda Balıkesir'i ilk 100 gün içinde pırıl pırıl parlayacak kent haline getireceklerini dile getiren Akşener, "Değerli gençlerimiz, evlatlarımız sizlere ya iş bulacağım ya da iş bulununcaya kadar vatandaşlık maaşı bağlayacağım. Anne ve babalarınızın karşısında utanma, mahcup olma durumunda bırakmayacağım. Gençler, fikirlerinizi dikkate alacağım, önerilerinizi ciddiye alacağım ve size inanacağız. Size güveneceğiz, size güveniyoruz."

Akşener, 24 Haziran'da seçimlere girmeleri için CHP'den partilerine geçen 15 milletvekiline teşekkür etti.

Seçilmesi halinde görev süresince mal varlığında bir artış olmayacağını belirten Akşener, yüksek olan akaryakıt fiyatlarında indirim uygulayacağını kaydetti.

Konuşmasının sonunda seçmenlerine sandıklara sahip çıkmalarını isteyen Akşener, mitingin ardından kentten ayrıldı.Akıllara Durgunluk Veren Olay! Parktaki Evsiz Kadına Uyuşturucu Verip Tecavüz Ettiler Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Müjdeyi Verdi: Bundan Sonra İş Garantili Liseleri Ön Plana Çıkaracağız

Son Dakika! Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum: 2023'e Kadar Tüm İçecek Ambalajlarında Depozito Uygulamasına Geçeceğiz