Akşener'in AK Partili belediye başkanına yaptığı uyarı törenin önüne geçti: Sen alkışlamasaydın - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Akşener'in AK Partili belediye başkanına yaptığı uyarı törenin önüne geçti: Sen alkışlamasaydın

31.03.2023 22:44

İBB, Gaziosmanpaşa'da Halit Kıvanç Şehir Stadı'nı hizmete sokarken, törende ilginç anlar yaşandı. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun İYİ Parti lideri Meral Akşener'i selamlamasını AK Partili Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Usta da alkışladı. O sırada Akşener'in Usta'ya, "Sen alkışlamasaydın." demesi dikkatlerden kaçmadı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Gaziosmanpaşa Halit Kıvanç Şehir Stadı'nı törenle hizmete açtı. Türk spor ve televizyon tarihinin duayen ismi merhum Halit Kıvanç'ın adının verildiği stadyumun açılış törenine İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta katıldı.

"SEN ALKIŞLAMASAYDIN"

Törende ilginç anlar yaşandı. Ekrem İmamoğlu, törendeki konuşması sırasında İYİ Parti lideri Meral Akşener'i selamladı. İmamoğlu'nun Akşener'i selamlamasını AK Partili Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta da alkışladı. O sırada Akşener'in Usta'ya, "Sen alkışlamasaydın" dediği görüldü. O anlar sosyal medyanın gündemine oturdu.

"SİLAH DEVRİ BİTMİŞTİR"

Öte yandan törenin açılış konuşmasını yapan Hasan Tahsin Usta, İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı'na yönelik silahlı saldırıyı kınayarak "Biz terörün her türlüsünü her yerde sonuna kadar kınıyoruz. Böyle kabadayılıkla, silahla artık işler yürümüyor. Silah devri bitmiştir. Fikir, proje devri, hizmet devri, kalem devri başlamıştır. Özellikle Gaziosmanpaşa Meydanı'ndan silahların susturulmasını, barışın, özgürlüğün, hoşgörünün, milletle birlikte bir arada yaşama kültürünün gelişmesini ümit ediyorum" dedi.

YORUMLAR (6)
  • Ferdi dayfur: İBB başkanı Ekrem nerede bilen varmı Cevap Yaz 5 16 Yayından Kaldır
  • Ferdi dayfur: İBB stad açacağına otobüs tamir etsin Cevap Yaz 37 38 Yayından Kaldır
  • Murat Sarıal: ABD LİLER NE AKILLI İNSANLAR BAYILIYORUM AKILLILARA. 12 EYLÜL DÖNEMİ VE ÖNCESİ TÜRKİYEDE MHP ÜLKÜCÜ VE CHP SOL GRUPLARI ÇARPIŞTIRDI BİRBİRİNE KIRDIRTTI ŞİMDİ DE NASIL İŞİNE GELİYORSA BİRLEŞTİRDİ AYNI HİZAYA SOKTU. MÜTHİŞ BİR STRATEJİ VE AKIL. Cevap Yaz 31 18 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Güncel Akşener'in AK Partili belediye başkanına yaptığı uyarı törenin önüne geçti: Sen alkışlamasaydın - Son Dakika


Advertisement