Son Dakika Haberleri: Aktivistlerden 'Putin'li Brexit Eleştirisi

Aktivistlerden 'Putin'li Brexit Eleştirisi

7 gün önce

İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden ayrılma sürecinde Rusya’nın etkisi olduğu iddia eden bir grup aktivist, Londra sokaklarına içerisinde Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin resminin de bulunduğu eleştirel afişler astı.

Aktivistlerden 'Putin'li Brexit Eleştirisi, System.String[]
İngiltere'nin Avrupa Birliği'nden ayrılma sürecinde Rusya'nın etkisi olduğu iddia eden bir grup aktivist, Londra sokaklarına içerisinde Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin resminin de bulunduğu eleştirel afişler astı.

İngiltere'nin Avrupa Birliği'nden ayrılma süreci olarak bilinen Brexit'te Rusya'nın etkisi olduğu iddia eden bir grup aktivist, Londra sokaklarını ilginç afişlerlerle donattı. Aktivistler hazırladıkları görselde Putin'in elinde Rusya bayrağı taşıdığı ve göz kırptığı bir fotoğrafı kullandı. Slogan olarak ise Rusya ve Büyük Britanya bayrağının ortak renklerine dikkat çekerek, "Hadi kırmızı beyaz ve mavinin Brexit'ini kutlayalım" ifadelerini kullandı. - LONDRARusya, Zararlı Maddeler Bulunması Nedeniyle Sütaş'tan Süt Ürünleri Alımını Yasakladı Mustafa Sandal, Paylaşımıyla Kafaları Karıştırdı

Garaj Kapısında Asılı Kalan Küçük Kız Çocuğunu, Annesi Kurtardı Şenol Güneş, Fikret Orman ile Londra'da Oyuncu İzlediklerini Belirtti!