Son Dakika Haberleri: Aktüel Görüntülerle-geniş Haber)  - Cumhurbaşkanı Erdoğan İbb'yi Ziyaret Etti

Aktüel Görüntülerle-geniş Haber)  - Cumhurbaşkanı Erdoğan İbb'yi Ziyaret Etti

7 ay önce

(aktüel görüntülerle-geniş haber) - CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İBB'Yİ ZİYARET ETTİHaber: Cansel KİRAZ - Gülseli KENARLI - Kamera: Güven USTA- Mehmet İlkay ÖZER / İstanbul DHACumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ni (İBB) ziyaret etti.

Aktüel Görüntülerle-geniş Haber)  - Cumhurbaşkanı Erdoğan İbb'yi Ziyaret Etti, System.String[]
(aktüel görüntülerle-geniş haber)  - CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İBB'Yİ ZİYARET ETTİ

Haber: Cansel KİRAZ - Gülseli KENARLI - Kamera: Güven USTA- Mehmet İlkay ÖZER/ İstanbul DHA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ni (İBB) ziyaret etti.  

Cumhurbaşkanı Erdoğan,   Süleymaniye Camii'nde cuma namazı kıldıktan sonra Saraçhane'deki İBB binasına geçti. Erdoğan'ın ziyareti yaklaşık 3 saat sürdü. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Ak Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak eşlik etti. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İBB'den çıktığı sırada yanı gelen bir genç kızın çok heyecanlandığı ve gözyaşlarını tutamadığı görüldü. Genç kız daha sonra yanına gelen annesi ile birlikte Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İBB Başkanı Uysal ile bir süre sohbet etti. Erdoğan daha sonra çevrede toplanan vatandaşlarla sohbet etti ve fotoğraf çektirdi. 

ATATÜRK HAVALİMANI 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra İBB'den ayrıldı. Ziyaretin ardından İBB Başkanı Mevlüt Uysal, gazetecilere açıklamalarda bulundu. Uysal, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile eski günleri yad ettiklerini, yeni dönemi de konuştuklarını belirtti. 

Uysal, Atatürk Havalimanı'nın yerine yapılması planlanan park projesininda ziyarete gündeme geldiğini dikkat çekerek, "İstanbullu olarak kendisine müteşekkiriz. Seçim beyannamesinde sadece İstanbul'a değil, bütün Türkiye'ye millet bahçeleri projeleri başlatıldı. Bizim için en büyük sevinç kaynağı, Atatürk Havalimanı'nın millet bahçesi olarak tamamının park olarak ayrılması, bu İstanbulluları, hepimizi çok mutlu etti. Öncesinden zaten bizden bilgileri talep edilmişti, İstanbul'un diğer yerlerinde de park nerelerde açılabilir onları da

arz etmiştik" dedi. 

Görüntü Dökümü:

----------------------

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çıkışı

Genç kız ile konuşması

Erdoğan'ın vatandaşlar sohbet etmesi

Detaylar 

25.05.2018 - 17.47 Haber Kodu : 180525167Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, Bir Polis Memuru Tarafından Şehit Edildi Rize Emniyet Müdürü Vuruldu, Bakan Soylu'dan İlk Açıklama Geldi

Son Dakika! Polis Memuru Tarafından Vurulan Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi Şehit Oldu