Al Pacino, Jaeger-LeCoultre'den 'Film Yapımcısına Övgü' - Son Dakika

Al Pacino, Jaeger-LeCoultre'den 'Film Yapımcısına Övgü'

07.09.2011 20:23
Al Pacino, Jaeger-LeCoultre'den 'Film Yapımcısına Övgü', System.String[]

68. Venedik Film Festivali kapsamında 04 Eylül Pazar günü gerçekleşen ödül törenini Marco Mueller yönetti.

Ödül törenini, Al Pacino'nun yönetmenliğini yaptığı üçüncü uzun metrajlı film olan Wilde Salome'nin dünya prömieri takip etti.

Sinema izleyicisini Oscar Wilde'nin dünyasında keşfe çıkaran Wilde Salome, bu yılın sonbahar aylarında gösterime girecek.

Filmde, Salomé rolünü Jessica Chastain canlandırdı.

Festivalin yanı sıra ödül törenini de yöneten Marco Mueller, Al Pacino'nun ödülünü vermek üzere Jessica Chastain'i sahneye davet etti. Al Pacino tarafından keşfedilen yetenekli genç sanatçı, duygu yüklü konuşmasında ödülü vermekten duyduğu onuru ifade etti ve Jaeger-LeCoultre'nin dünya sinemasına verdiği önemli desteğin altını çizdi.

"Jaeger-LeCoultre adına bu ödülü Bay Pacino'ya vermekten gurur duyuyorum.

Jaeger-LeCoultre'nin sinema dünyasına verdiği destek içten ve uzun solukludur. Venedik Film Festivali'nin yanı sıra, Şangay Festivali'nde de bilinen aktör, direktör ve prodükterlerin yanı sıra, yenilerinin de tanıtılmasına yardımcı olmaktadır. Sanat yapmaya adanan zamanı simgeleyen bu saati sinema dünyasına yaptığı önemli katkılar onuruna kendisine verdiğimiz ve böylelikle yeni filmi Wilde Salome'yi kutlamasına yardımcı olduğumuz için mutluyuz." - Jessica Chastain

Al Pacino, basın konferansında, Jaeger-LeCoultre'nin Master Compressor Navy SEALs modelini takıyor.

Jessica Chastain, basın konferasında Reverso Ultra Lady Thin; Film prömierinde de 101 modelini takıyor.

Al Pacino, Jaeger-LeCoultre'den 'Film Yapımcısına Övgü'

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Al Pacino, Jaeger-LeCoultre'den 'Film Yapımcısına Övgü' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Çanakkale, İzmir ve Erzincan'dan sonra Elazığ'da da 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi 2 bin 500 yıllık 'mezar oda' halen gizemini koruyor İş insanından şoke eden iddialar: 2 aracımı alıp geri vermedi, müstehcen sitelerde telefon numaramı paylaştı Marketten çaldığı 5 kangal sucukla kıskıvrak yakalandı Yaptıkları 3 metrelik kardan adamın adını 'Donald Trump' koydular 5 yaşındaki çocuğun önce ayakkabılarını çıkardı, ardından çuvala koyarak kaçırmaya çalıştı Sular çekilince altıncı yüzyıldan kalma kaya mezarları ortaya çıktı Almanya'da Pfizer aşısı olan 10 kişi hayatını kaybetti