Alaca Belediye Başkanı Eyvaz'dan Fatih İlköğretim Okulu'na Ziyaret - Son Dakika

Alaca Belediye Başkanı Eyvaz'dan Fatih İlköğretim Okulu'na Ziyaret

12.01.2012 14:48
Alaca Belediye Başkanı Eyvaz'dan Fatih İlköğretim Okulu'na Ziyaret, System.String[]

Çorum'un Alaca Belediye Başkanı Muhammet Esat Eyvaz, okul yönetiminin daveti üzerine Fatih İlköğretim Okulu'na ziyarette bulundu.

Çorum'un Alaca Belediye Başkanı Muhammet Esat Eyvaz, okul yönetiminin daveti üzerine Fatih İlköğretim Okulu'na ziyarette bulundu.

Ziyarette Okul Müdürü Ayhan Keyvanoğlu ile bir süre Belediye Başkanı Muhammet Esat Eyvaz, eğitim kurumlarına oyun parkı kurduklarını dile getirerek, talep geldiği taktirde Fatih İlköğretim Okulu'na da oyun bahçesi kurabileceklerini söyledi. Okulun arka kısmında bulunan alt geçit ilede ilgili açıklamada bulunan Eyvaz, alt geçitin temizliği için talimat verdiğini belirli aralıklarla alt geçitin temizliğini yaptıracağını belirtti.

Eğitime yapılan yatırımın geleceğe yapılan yatırım olduğunu dile getiren Eyvaz, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da eğitim camiasının emrinde olduğunu belirtti. - ÇORUM

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Alaca Belediye Başkanı Eyvaz'dan Fatih İlköğretim Okulu'na Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü 6 maçta 6 gol atan Alanyasporlu Davidson, Süper Lig gol krallığında zirveye oturdu Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı Bisikletiyle sulama kanalına düşen 2 yaşındaki çocuk, yaşamını yitirdi Çıktığı programda zor anlar yaşayan Şevval Şahin, CNN Türk'e dava açıyor Karadeniz'de keşfedilen doğal gazın değeri 80 milyar dolar Emekli olan Khabib Nurmagomedov'a ünlü sporculardan tebrik mesajı yağdı Aliyev, "Türkiye sizi savaşa zorluyor" diyen ABD'li muhabire istediğini vermedi: Bu kadar harika bir dostumuz olduğu için oldukça gururluyuz