Borcu yüzünden intihara kalkışan kadın isyan etti: O para buraya gelecek - Son Dakika

Borcu yüzünden intihara kalkışan kadın isyan etti: O para buraya gelecek

19.09.2020 05:59

Adana'da tefeciden aldığı 22 bin lirayı borç olarak verdiği arkadaşından geri alamadığını iddia eden genç kadın, tefeciye borcunu geri ödeyemediği için sulama kanalı kıyısında intihara kalkıştı.

Adana'da bir kadın tefeciden aldığı 22 bin TL'yi borç verdiği kişiden geri alamayınca sulama kanalına atlayıp canına kıymak istedi. Polis ve çarşı mahalle bekçileri kadını sulama kanalına atlayacağı sırada yakalayarak kurtardı.

Olay, Seyhan ilçesine bağlı Sümer Mahallesi'nde cadde üzerinde bulunan DSİ'e ait sulama kanalında meydana geldi. İddiaya göre, Kezban S., tefeciden 22 bin TL para alarak bir arkadaşına verdi. Daha sonra Kezban S., arkadaşına verdiği 22 bin TL'yi alamayınca intihara kalkıştı.

" O PARA GELECEK, PARAMI İSTİYORUM"

Sulama kanalına atlayarak canına kıymak isteyen Kezban S. kendisini ikna etmeye çalışan polislere, "Benim param gelecek. O para gelecek, paramı istiyorum." diyerek ağladı. Yaklaşık 1 saat süren ikna çalışmaları sırasında Kezban S., parayı borç verdiği kişiler için "Bunlarda vicdan yok" diye ağlamaya devam etti.

SON ANDA YAKALADILAR

Bu sırada bölgeye tedbir amaçlı itfaiye ekipleri gönderildi. Bir saatlik ikna çalışmaları sonuç vermezken Kezban S. suya atlayacağı sırada polis ve çarşı mahalle bekçileri tarafından kurtarıldı.

İşte olay yerinden kareler;

Arkadaşı için tefeciden aldığı borcu geri ödeyemeyen kadın intihara kalkıştı
Arkadaşı için tefeciden aldığı borcu geri ödeyemeyen kadın intihara kalkıştı
Arkadaşı için tefeciden aldığı borcu geri ödeyemeyen kadın ''Tefeciler kafama silah dayadı'' diyerek intihara kalkıştı
Borcu yüzünden intihara kalkışan kadın isyan etti: O para buraya gelecek

- Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Borcu yüzünden intihara kalkışan kadın isyan etti: O para buraya gelecek - Son Dakika

YORUMLAR (20)
  • Davut: Adam iş yeri açıyor batıyor,altına araba çekiyor bankadan kredi çekiyor ödeyemiyor.sonrası apartmanın çatısına çıkıyor ::)) bende çalışmıyıcam yatıcam devlet baba bana yardımcı ol hahahaha muhabete bak bu hayatı. Çok sevdim Cevap Yaz 1 3 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 21 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 68 can kaybı, 2013 yeni hasta tespit edildi Son Dakika: İçişleri Bakanlığı, Reuters'ın "Türkiye'de sokağa çıkma yasağı gelebilir" haberini yalanladı Tuvaleti kullanan kadını 2 metre uzunluğundaki dev piton kalçasından ısırdı Ermenistan Dağlık Karabağ'da PKK'lı teröristleri ön safta kullanıyor ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Polis, intihara kalkışan genci bir anlık dalgınlığından yararlanarak kurtardı Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret