Son Dakika Haberleri: 3 Çocuk Babası Adam, Alacaklısından Helallik İsteyip İntihar Etti

3 Çocuk Babası Adam, Alacaklısından Helallik İsteyip İntihar Etti

5 ay önce

Mardin'de yaşayan 3 çocuk babası adam, borçlu olduğu kişiyi arayıp, "Hakkını helal et, borcumu ödeyemiyorum." dedikten sonra intihar etti.

Mardin'in Nusaybin ilçesinde, Serdal A., borçlu olduğu kişiyi cep telefonu ile arayıp, "Hakkını helal et, borcumu ödeyemiyorum" dedikten sonra pompalı tüfekle yaşamına son verdi.

ALACAKLISINI ARAYIP HELALLİK İSTEDİ

Nusaybin ilçe merkezinde oturan Kalecik köyünde de bahçesi olan evli ve 3 çocuk babası Serdal A., borçlu olduğu adı açıklanmayan bir kişiyi cep telefonu ile aradı. Serdal A., iddiaya göre, bu kişiye "Hakkını helal et, borcunu ödeyemiyorum. İntihar edeceğim." dedikten sonra telefonu kapattı. Alacaklı olan kişi, defalarca aradığı Serdal A.'ya ulaşamadı, bunun üzerin yakınlarına haber verdi.

SORUŞTURMA SÜRÜYOR

Kalecik köyündeki bahçeye giden yakınları, Serdal A.'yı yerde kanlar içerisinde buldu. Nusaybin Devlet Hastanesi'ne getirilen Serdal A.'nın hayatını kaybettiği tespit edildi. Serdal A.'nın cenazesi, otopsi yapılmak üzere hastane morguna kaldırılırken, olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.


YORUMLAR


Plastik Poşet Beyanname Sürelerinde Düzenleme "Benden Olamaz" Deyip DNA Testi Yaptırdı, Çocuğun Babası Bakın Kim Çıktı! Oyuncu Melisa Aslı Pamuk'un Adnan Oktar'ın Programına Konuk Olduğu Video Sosyal Medyayı Salladı