Alaçam Belediyesi Türk bayrağı ve Atatürk posteri dağıttı - Son Dakika

Alaçam Belediyesi Türk bayrağı ve Atatürk posteri dağıttı

25.10.2019 13:28
Alaçam Belediyesi Türk bayrağı ve Atatürk posteri dağıttı

Alaçam Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında vatandaşlara Türk bayrağı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün posterini dağıttı.

Alaçam Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında vatandaşlara Türk bayrağı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün posterini dağıttı.

Alaçam'da sokak sokak gezen Belediye Başkanı İlyas Acar, dağıttığı Türk bayraklarını ve Atatürk posterlerini esnafın camlarına astı.

Acar, Cumhuriyetin kuruluşunun 96. yılını kutlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, "Bayramda vatandaşlarımızın iş yerlerine ve evlerine asmaları için Türk bayrağı ve Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün posterini hediye etmek istedik. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96. yıl dönümü dolayısıyla vatandaşlarımıza bu anlamlı hediyeleri vererek bayramlarını da şimdiden kutluyoruz." dedi.

Amaçlarının 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı coşkulu bir şekilde kutlamak olduğunu aktaran Acar, bayramın Türk ulusu adına çok önemli ve anlamlı olduğunu dile getirdi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Alaçam Belediyesi Türk bayrağı ve Atatürk posteri dağıttı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

10 büyükelçi geriliminin azalması dolara yansıdı 17:33 10 büyükelçi geriliminin azalması dolara yansıdı Fenerbahçe'den sonra çok saldı! 7. ligde oynayan Bienvenu'nün son hali şaşkınlık yarattı 17:09 Fenerbahçe'den sonra çok saldı! 7. ligde oynayan Bienvenu'nün son hali şaşkınlık yarattı CHP yönetimine Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'dan 17:04 CHP yönetimine Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'dan "ihraç" resti: Bağımsız devam ederim
Ders sırasında sütyeni düşen öğretmen, her şeyi itiraf etti 16:50 Ders sırasında sütyeni düşen öğretmen, her şeyi itiraf etti Son Dakika: ABD Büyükelçiliği: Ülkelerin içişlerine karışmamaya dair maddeye riayet ediyoruz 16:12 Son Dakika: ABD Büyükelçiliği: Ülkelerin içişlerine karışmamaya dair maddeye riayet ediyoruz Kenan Sofuoğlu'nun 3 kişiyle motosiklete binmesi olay oldu 15:59 Kenan Sofuoğlu'nun 3 kişiyle motosiklete binmesi olay oldu
Dünyanın en zengin takımı olan Newcastle, Karagümrük'ün hocası Farioli'yi gözüne kestirdi 15:44 Dünyanın en zengin takımı olan Newcastle, Karagümrük'ün hocası Farioli'yi gözüne kestirdi Çöp toplarken içinde 650 bin TL olan çanta buldu! Sahibine ulaştıran görevli verilen hediye üzüldü 15:26 Çöp toplarken içinde 650 bin TL olan çanta buldu! Sahibine ulaştıran görevli verilen hediye üzüldü
Advertisement