Alaçam'da Yıl Sonu Sergisi - Son Dakika

Alaçam'da Yıl Sonu Sergisi

24.05.2016 19:34
Alaçam'da Yıl Sonu Sergisi, System.String[]

Samsun Alaçam Halk Eğitim Merkezi’nce yıl sonu sergisi açıldı.

Samsun Alaçam Halk Eğitim Merkezi'nce yıl sonu sergisi açıldı.

Alaçam Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen yıl sonu sergisine Kaymakam Oğuz Alp Çağlar, Belediye Başkan Yardımcısı Aşkın Cansız, İlçe Milli Eğitim Müdür V. Ömer Şener, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ayhan Dodur, Yakakent Halk Eğitim Müdürü Osman Keskin, daire amirleri, okul müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Alaçam Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ayhan Dodur "Halk Eğitim Merkezleri mesleki kursların yanında sanatsal faaliyetlerin de yapıldığı birer sanat evleridir. Sanatın penceresi, hayata bakış ufku çok geniştir. Bu ufukta insanı sevme ve hayatı kucaklama vardır. Eğitim öğretimin belki de en önemli yanı, insanları hayata barışık hale getirmesidir. Bu yönüyle düşündüğümüz zaman örgün eğitimin yanında yaygın eğitimin önemli bir işlevi olduğunu görürüz. Şunu aklımızdan çıkarmamalıyız ki, gelişmiş toplumlar aynı zamanda sanatını zirveye çıkarmış toplumlardır. Müdürlüğümüz tarafından 167 kurs açılmış olup bu kurslarımızdan bin 176 bayan, bin 496 erkek ve toplamda 2 bin 672 kişi faydalanmıştır" dedi.

Kaymakam Çağlar ise "Halk Eğitim Merkezi'nde gençlerimize bir meslek edinmeden, çiftçi eğitimine, öğrencilerimize verilen kurslardan ve sportif faaliyetlere, bilgisayar kursundan müzik kursuna kadar çok sayıda kurs açarak hizmet vermiştir" diye konuştu.

Alaçam Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesinde wushu ve tekvando gösterileri ve yıl içerisinde kursiyerler tarafından yapılan çocuk giysileri çocuk mankenler tarafından sergilendi. Çocukların gösterisinin ardından serginin açılışı yapıldı. - SAMSUN

Alaçam'da Yıl Sonu Sergisi
Alaçam'da Yıl Sonu Sergisi
Alaçam'da Yıl Sonu Sergisi
Alaçam'da Yıl Sonu Sergisi
Alaçam'da Yıl Sonu Sergisi
Alaçam'da Yıl Sonu Sergisi

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Alaçam'da Yıl Sonu Sergisi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Beren Saat, vefat eden eski aşkının doğum gününü kutladı, paylaşımdan çok yazdığı not dikkat çekti Beren Saat, vefat eden eski aşkının doğum gününü kutladı, paylaşımdan çok yazdığı not dikkat çekti Fransa kaosa sürükleniyor! Askerler bildiri yayınlayıp Fransa kaosa sürükleniyor! Askerler bildiri yayınlayıp "iç savaş" tehdidinde bulundu Tuzlaspor-Giresunspor maçında forma skandalı! 13 dakika boyunca yanlış formayla oynadı Tuzlaspor-Giresunspor maçında forma skandalı! 13 dakika boyunca yanlış formayla oynadı Son Dakika: BM Güvenlik Konseyi, Mescid-i Aksa çevresindeki İsrail saldırılarını görüşmek için toplanıyor Son Dakika: BM Güvenlik Konseyi, Mescid-i Aksa çevresindeki İsrail saldırılarını görüşmek için toplanıyor Ali Babacan, Sedat Peker'in iddiaları hakkında konuştu: Videoları izlemeye dayanamıyorum Ali Babacan, Sedat Peker'in iddiaları hakkında konuştu: Videoları izlemeye dayanamıyorum Fenomen Duygu Özaslan, paylaştığı bikinili poza eleştiri yağınca mesajları ifşa etti Fenomen Duygu Özaslan, paylaştığı bikinili poza eleştiri yağınca mesajları ifşa etti İşte Sedat Peker'i çılgına çeviren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki o sahne İşte Sedat Peker'i çılgına çeviren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki o sahne Sedat Peker iddiasını yükseltip kolunu ortaya koydu: Ağar, Mansimov'u öldürtmek için polis katilini Türkiye'ye getirdi Sedat Peker iddiasını yükseltip kolunu ortaya koydu: Ağar, Mansimov'u öldürtmek için polis katilini Türkiye'ye getirdi
Advertisement