Son Dakika Haberleri: Alanya'da Erol Evgin Rüzgarı

Alanya'da Erol Evgin Rüzgarı

2 ay önce

- Alanya'da Erol Evgin rüzgarıANTALYA - Antalya'nın Alanya ilçesinde sahneye çıkan Türk Pop müziğinin ünlü ismi Erol Evgin, davetlilere eğlenceli bir gece yaşattı.

-  Alanya'da  Erol Evgin rüzgarı

ANTALYA -  Antalya'nın  Alanya ilçesinde sahneye çıkan Türk Pop müziğinin ünlü ismi  Erol Evgin, davetlilere eğlenceli bir gece yaşattı.  Alanya Açık Hava Tiyatrosu'nda düzenlenen 'Altın Şarkılar' konserleri kapsamında,  Erol Evgin, dün akşam sahneye çıktı. Konserine 'Bir Tanem Söyle Canım' isimli şarkısıyla başlayan Evgin, kendisini izlemeye gelen yaklaşık bin hayranını coşturdu. Şarkının nakarat kısımlarını kadın hayranlarının söylemesini isteyen Evgin, kadınların performansından memnun kalarak, övgülü sözlerde bulundu. Erkeklere de aynı şarkının farklı bir nakarat bölümünü söyleten Evgin, erkeklerin performansını taraftar marşına benzetti.  Fenerbahçe Marşı'nı kısa bir bölümünü seslendiren ünlü popçu Galatasaraylı olduğunu dile getirerek, yükseleninin de  Beşiktaş olduğunu söylemesi üzerine alkış yağmuruna tutuldu.Konserine 'Rüya', 'Ateşle oynama', 'Ah bu hayat çekilmez', 'Ben imkansız aşklar için yaratılmışım' gibi sevilen şarkılarıyla devam eden Evgin, şarkı aralarında hayranlarını zaman zaman yaptığı esprilerle de kahkahaya boğdu. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan  Erol Evgin, hayranlarına unutmaz bir gece yaşattı.
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


13 Yaşındaki Sınıf Arkadaşının Tecavüzüne Uğrayan 11 Yaşındaki Kız Hamile Kaldı Sevgilisini Bıçaklayıp Çıplak Halde Cama Çıkan Genç Kız: Bana Tecavüz Etti
Erdoğan, Semih Kaplanoğlu'nun Elini Sıkmayan Meltem Cumbul'u Eleştirdi: Nezaket Fukarası