Alanya'da Kayıp İddiası - Son Dakika

Alanya'da Kayıp İddiası

12.01.2012 12:20
Alanya'da Kayıp İddiası, System.String[]

Antalya'nın Alanya ilçesinde seyyar satıcılık yaparak geçimini sağlayan kişi, eşi ve 2 çocuğunun kaybolduğu iddiasıyla polise başvurdu.

Antalya'nın Alanya ilçesinde seyyar satıcılık yaparak geçimini sağlayan kişi, eşi ve 2 çocuğunun kaybolduğu iddiasıyla polise başvurdu.

Polise başvurduktan sonra gazetecilere açıklama yapan 63 yaşındaki Mustafa Çelik, 37 yaşındaki eşi Firdevs Çelik, oğulları 8 yaşındaki Yunus ve 4 yaşındaki Cebrail Çelik'in bir gün önce evden ayrıldığını ve bir daha geri dönmediklerini söyledi.

Eşi ve çocuklarıyla kahvaltı yaptıktan sonra işe gittiğini, öğle saatlerinde eve döndüğünde eşi ve çocuklarını bulamadığını belirten Çelik, "Eve döndüğümde dış kapı açıktı ve evde kimse yoktu. Komşularıma sordum, gören olmamış" dedi.

Firdevs Çelik ile 10 yıl önce evlendiğini anlatan Mustafa Çelik, "Firdevs benim ikinci eşim. Ben de onun ikinci eşiyim. Aramızda herhangi bir problem yoktu. Eşimi ve çocuklarımı görenlerin bana veya güvenlik güçlerine haber vermelerini istiyorum" diye konuştu.

Mustafa Çelik, polise verdiği eşinin ve çocuklarının fotoğraflarını gazetecilere de dağıttı.

- ANTALYA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Alanya'da Kayıp İddiası - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Kabine bugün toplanıyor! Masada aşı olmak istemeyenlere karşı uygulanması muhtemel 3 önlem var 09:06 Kabine bugün toplanıyor! Masada aşı olmak istemeyenlere karşı uygulanması muhtemel 3 önlem var Yangında 7 kişinin hayatını kaybettiği Manavgat'ta terk edilmiş bir motosiklette molotof düzeneği bulundu 08:42 Yangında 7 kişinin hayatını kaybettiği Manavgat'ta terk edilmiş bir motosiklette molotof düzeneği bulundu AK Parti, Kılıçdaroğlu'nu etiketleyerek yaptığı 07:55 AK Parti, Kılıçdaroğlu'nu etiketleyerek yaptığı "Katar" paylaşımını gelen tepkiler üzerine sildi
Alex Teixeira'nın paylaşımı Beşiktaş taraftarını heyecanlandırdı! İstanbul'a gelmek için gün sayıyor 00:55 Alex Teixeira'nın paylaşımı Beşiktaş taraftarını heyecanlandırdı! İstanbul'a gelmek için gün sayıyor Adana Demirspor, Shkodran Mustafi'yi transfer etmek için harekete geçti 00:22 Adana Demirspor, Shkodran Mustafi'yi transfer etmek için harekete geçti Arkadaşlarıyla pikniğe giden genç kadın kazara vurularak öldü 21:56 Arkadaşlarıyla pikniğe giden genç kadın kazara vurularak öldü
Norveç'ten sonra Fransa Plaj Hentbolu Kadın Milli Takımı da bikini giyme zorunluluğuna tepki gösterdi 19:56 Norveç'ten sonra Fransa Plaj Hentbolu Kadın Milli Takımı da bikini giyme zorunluluğuna tepki gösterdi Şeyma Subaşı'nın Türk bayraklı paylaşımı büyük tepki topladı! Deniz Akkaya verdi veriştirdi 17:49 Şeyma Subaşı'nın Türk bayraklı paylaşımı büyük tepki topladı! Deniz Akkaya verdi veriştirdi
Advertisement