Son Dakika Haberleri: Alanya'da Silahlı Azalı Suçlu 7 Yıl Sonra Yakalandı

Alanya'da Silahlı Azalı Suçlu 7 Yıl Sonra Yakalandı

8 gün önce

Alanya'da silahlı azalı suçlu 7 yıl sonra yakalandıANTALYA - Antalya'nın Alanya ilçesinde silahla tehdit, silahla gasp, yaralama, hakaret gibi 8 ayrı suçundan yakalama kararı bulunan ve yaklaşık 7 yıldır aranan şüpheli tarafından yakalandı.

Alanya'da silahlı azalı suçlu 7 yıl sonra yakalandı

ANTALYA - Antalya'nın Alanya ilçesinde silahla tehdit, silahla gasp, yaralama, hakaret gibi 8 ayrı suçundan yakalama kararı bulunan ve yaklaşık 7 yıldır aranan şüpheli tarafından yakalandı.
Alanya İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı Güzelbağ Jandarma Karakolu ekipleri, silahla tehdit, silahla gasp, yaralama, hakaret gibi 8 ayrı suçundan yakalama kararı bulunan ve yaklaşık 7 yıldır aranan Mustafa S.'nin ilçede bulunduğu bilgisine ulaştı. Ekipler yaptıkları teknik ve fiziki takip sonrası şüphelinin yerini tespit ederek operasyon için harekete geçti. Jandarma tarafından kıskıvrak yakalanan Mustafa S. karakoldaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
Alanya'da Silahlı Azalı Suçlu 7 Yıl Sonra Yakalandı
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 05:01 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Çiftçilik Yapan Elektrik Mühendisi, Serasına Kurduğu Çuvallı Sistem Sayesinde Üretimini Artırdı Falezlere Çıkan Lise Öğrencisi, Polis Ekiplerinin Çabasıyla İntihardan Vazgeçti Antalya Halinde Domates 1 Liraya Kadar Düştü 160 TL İçin İki Çocuk Babası Çiftçiye Tecavüz Ettiği İddia Edilen Halı Yıkamacı, Suçlamaları Reddetti