Alanya Triatlonu için çevrim içi toplantı yapıldı - Son Dakika

Alanya Triatlonu için çevrim içi toplantı yapıldı

04.05.2021 15:13
Alanya Triatlonu için çevrim içi toplantı yapıldı, System.String[]

Ekim ayında yapılacak Alanya Triatlonu öncesi, Avrupa Triatlon Birliği Başkanı Renato Bertrandi'nin de katıldığı çevrim içi toplantı gerçekleştirildi.

Ekim ayında yapılacak Alanya Triatlonu öncesi, Avrupa Triatlon Birliği Başkanı Renato Bertrandi'nin de katıldığı çevrim içi toplantı gerçekleştirildi.

Türkiye Triatlon Federasyonundan yapılan açıklamada, federasyon başkanı Bayram Yalçınkaya'nın başkanlığında yapılan toplantıya Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur, federasyon yetkililerinin katıldığı belirtildi.

Bu yıl 30. kez yapılacak organizasyon için Avrupa Triatlon Birliği ve Alanya Belediyesi ile uyumlu bir iş birliği süreci geçirdiklerini anlatan Türkiye Triatlon Federasyon Başkanı Bayram Yalçınkaya, "Alanya Triatlonu, Türkiye'nin triatlon branşında bir federasyon çatısı altında birleşmesinden, bir başka deyişle kurumsallaşmasından çok önce, 1990'dan bu yana kesintisiz devam eden bir yarışma. Türk spor tarihimizde de bu kadar uzun soluklu projeleri çok sık görmüyoruz. Bu nedenle öncelikle Alanya Belediyesine ve organizasyona inanan ve destek veren Avrupa Triatlon Birliğine teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

Yalçınkaya, 1-3 Ekim'de düzenlenecek organizasyonda, Alanya'daki ilk yarışa katılmış sporcular için özel bir davet yapma kararı aldıklarını ve hala aktif sporun içinde olan triatletlere yönelilk "nostalji triatlonu" düzenlemeyi düşündüklerini kaydetti.

Kaynak: AA

Son Dakika Spor Alanya Triatlonu için çevrim içi toplantı yapıldı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Kademeli normalleşmede yeni iddia! Hedef yaz sezonunu 'en yasaksız' haliyle geçirebilmek Kademeli normalleşmede yeni iddia! Hedef yaz sezonunu 'en yasaksız' haliyle geçirebilmek Suriye'den İsrail tarafına 3 roket atıldı Suriye'den İsrail tarafına 3 roket atıldı Mide bulandıran olay! Takdir belgesi karşılığında kız öğrencilere cinsel istismarda bulundu Mide bulandıran olay! Takdir belgesi karşılığında kız öğrencilere cinsel istismarda bulundu Alaattin Çakıcı, isim vermeden Sedat Peker'e tepki gösterdi: İnsan sapla samanı birbirinden ayırmalı Alaattin Çakıcı, isim vermeden Sedat Peker'e tepki gösterdi: İnsan sapla samanı birbirinden ayırmalı Normalleşmenin detayları belli oldu: Akşam sokak kısıtlaması devam edecek, esnaf tedbirli açılıyor Normalleşmenin detayları belli oldu: Akşam sokak kısıtlaması devam edecek, esnaf tedbirli açılıyor Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş: Beşiktaş için canımı veririm Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş: Beşiktaş için canımı veririm Mucize Doktor dizisinden final kararı! 64'üncü bölümde ekranlara veda edecek Mucize Doktor dizisinden final kararı! 64'üncü bölümde ekranlara veda edecek 32 yaşındaki kadın, odasının kapısına asılı halde bulundu 32 yaşındaki kadın, odasının kapısına asılı halde bulundu
Advertisement