Alanyalı Mülki Erkan, Ney Kursu ile Stress Atacak - Son Dakika

Alanyalı Mülki Erkan, Ney Kursu ile Stress Atacak

26.11.2012 16:00
Alanyalı Mülki Erkan, Ney Kursu ile Stress Atacak, System.String[]

Antalya'nın Alanya ilçesinde Halk Eğitim Merkezi (HEM) ve İlçe Müftülüğü tarafından mülki erkana yönelik ney kursu açılacak.

Antalya'nın Alanya ilçesinde Halk Eğitim Merkezi (HEM) ve İlçe Müftülüğü tarafından mülki erkana yönelik ney kursu açılacak.

Alanya Müftülüğü Diyanet Okuma Salonu'nda bir etkinlik nedeniyle bulunan Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu, ney kursu açılmasını talep etti. İlçe Müftüsü Mustafa Topal da teklifi kabul ederek kursu açabileceklerini vurguladı. HEM Müdürü Mustafa Coşkunsu ise talepleri almaya başlayabileceklerini söyledi. Yeterli sayının bulunmasının ardından kursun açılabileceğini anlatan Coşkunsu, belediye başkanları ve bürokratlara neyle stres attıracaklarını söyledi. Her gün akşam saatlerinde düzenlenmesi düşünülen kursa Alanya İlçe Emniyet Müdürü Erkan Dur, Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Alanya İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İbrahim Güngör'de katılacağını belirtildi. Belediye Başkanı Sipahioğlu, günün stresini atmak için böyle bir kursu talep ettiğini vurguladı.

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Alanyalı Mülki Erkan, Ney Kursu ile Stress Atacak - Son Dakika


Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın