Son Dakika Haberleri: Trabzonspor Yönetimi Başkan'la Görüştü: Ersun Yanal'ı Gönderelim

Trabzonspor Yönetimi Başkan'la Görüştü: Ersun Yanal'ı Gönderelim

25 gün önce

Trabzonspor Yönetimi, bugün yaptıkları toplantıda "Ersun Yanal'ı gönderelim" dedi ancak Muharrem Usta kabul etmedi.

Süper Lig'in 6. haftasında sahasında  Aytemiz Alanyaspor karşısında 3-0 öne geçmesine rağmen sahadan 4-3 mağlup ayrılan  Trabzonspor'da yönetim, Teknik Direktör  Ersun Yanal'ın durumunu görüştü. Başkan  Muharrem Usta'nın öncülüğünde sabah saatlerine kadar süren bir toplantı gerçekleştiren bordo-mavili yönetim şok yenilginin değerlendirmesini yaptı.

BAŞKAN MUHARREM USTA İSTİKRARDAN YANA

Yanal'ın tartışıldığı toplantıda Başkan  Muharrem Usta dışında diğer yöneticiler deneyimli teknik adam ile yolların ayrılmasından yana tavır koydu. Başkan  Muharrem Usta ise Yanal ile devam edilmesi yönünde görüş belirtti. Her fırsatta istikrardan yana tavır sergileyen Usta'nın bu düşüncesi yönetim kurulu tarafından olumlu karşılanmazken,  Ersun Yanal ile yolların ayrılması için yöneticilerin başkanı ikna etmeye çalıştıkları öğrenildi.

BEŞİKTAŞ MAÇI SONRASINDA KARAR VERİLECEK

Trabzonspor yönetiminde ortaya çıkan bu tablo sonrası, 1 Ekim'de deplasmanda oynanacak olan  Beşiktaş maçı beklenmeye başlandı. Bu maç sonrası, bordo-mavili yönetim kendisine yeni bir yol haritası belirleyecek.


Ebru Şallı ve Evli Sevgilisi Uğur Akkuş Aynı Otelde Yakalandı 'Yemekteyiz' Yarışmasının Aykırı Yarışmacısı Serhan Efe Diskalifiye Edildi
Gökhan-Hakan Özoğuz Kardeşler, Kazdağları'nda Tarla Aldı