Alanyasporlu Siopis ve eşi, gittikleri düğünde koronavirüse yakalandı - Son Dakika

Alanyasporlu Siopis ve eşi, gittikleri düğünde koronavirüse yakalandı

Aytemiz Alanyasporlu Yunan ön libero Manolis Siopis, koronavirüs testinin pozitif çıktığını sosyal medyasından duyurdu. Siopis'in eşinin de testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Yunan futbolcu ve eşinin gittikleri bir düğünde virüsü kaptıkları belirtildi.

Süper Lig ekiplerinden Aytemiz Alanyaspor'da forma giyen Yunan futbolcu Manolis Siopis, sosyal medya hesabından kendisinin ve eşinin koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Instagram hesabından açıklamada bulunan Siopis, kendisi ve eşinin koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığını söyledi.

"GEREKLİ TÜM ÖNLEMLERİ ALDIM"

Yunan futbolcu, yaptığı açıklamada, "Koronavirüs testimin pozitif çıktığını benimle tanışan tüm insanlara bildirmeyi bir görev görüyorum. Evde karantina altında kalıyorum. Ülkeye 6 Ağustos Perşembe günü negatif olarak giriş yapmıştım. Gerekli tüm önlemleri aldığımdan ve sağlıklı olduğumdan emin olmak istedim" ifadelerine yer verdi.

Alanyasporlu Siopis ve eşi, gittikleri düğünde koronavirüse yakalandı

VİRÜSÜ DÜĞÜNDE KAPTI

Siopis, hamile olan eşinin de kendisi gibi virüs kaptığını ve birlikte karantinada kaldıklarını paylaştı.

Yunan oyuncu, geçtiğimiz hafta katıldıkları düğünün ardından yaptırdıkları testin sonucunda koronavirüs kaptıklarını fark ettiklerini belirtti.

Alanyasporlu Siopis ve eşi, gittikleri düğünde koronavirüse yakalandı

Haber Yayın Tarihi: 12.08.2020 18:28 - Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Alanyasporlu Siopis ve eşi, gittikleri düğünde koronavirüse yakalandı - Son Dakika Spor

YORUMLAR (3)

Son Dakika

Son Dakika: Antalyaspor'da çok sayıda kişinin koronavirüs testi pozitif çıktı! Beşiktaş maçı ertelenebilir Yunanistan'ın bir numaralı gündemi artık Türkiye değil ülkeyi vuran kasırga OECD tahminlerine göre Kovid-19'dan en az etkilenecek 3. ülke Türkiye Koronalı olduğu halde eğlenmeye gidip 710 kişiyi virüse maruz bıraktı, tutuklanabilir Türkiye'nin Kapalı Maraş hamlesi Yunan medyasında: Las Vegas yapacaklar Son Dakika: Merkez Bankası yıl sonu enflasyon ve dolar tahminini yükseltti Fas'ın Kantire şehrine yerleştirilen balık heykelleri erkek cinsel organına benzetildiği için yıkıldı Artık bir unvanı daha var! Milli Savunma Bakanı Akar, dede oldu