Alaplı Belediye Başkanı Çimenoğlu Açıklaması - Son Dakika

Alaplı Belediye Başkanı Çimenoğlu Açıklaması

18.01.2012 15:50
Alaplı Belediye Başkanı Çimenoğlu Açıklaması, System.String[]

"Dün ve önceki gece sabaha kadar devam eden yol açma çalışmalarımız neticesinde mahalle arası yolların büyük bir kısmını ulaşıma açtık" dedi.

Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu,

"Dün ve önceki gece sabaha kadar devam eden yol açma çalışmalarımız neticesinde mahalle arası yolların büyük bir kısmını ulaşıma açtık" dedi.

Çimenoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, belediye ekiplerinin ilçe merkezindeki cadde, sokak ve kaldırımlarda kar temizleme çalışmalarını sürdürüyor.

Çalışmaların iki gündür aralıksız kar küreme çalışmasının devam ettiğini anlatan Çimenoğlu, şöyle konuştu:

"Belli bir noktaya toplanan kar yığınının da daha sonra kamyonlara yüklenerek atılacak. Dün ve önceki gece sabaha kadar devam eden yol açma çalışmalarımız neticesinde mahalle arası yolların büyük bir kısmını ulaşıma açtık. Bugün itibarıyla kentimizde kapalı yol kalmayacak. Ayrıca buzlu yollarda tuzlama çalışmaları da yapılıyor."

- ZONGULDAK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Alaplı Belediye Başkanı Çimenoğlu Açıklaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ankaragücü, 4'ü futbolcu 5 kişi koronavirüs oldu BM'nin yıllardır uygulamadığı kararı Azerbaycan ordusu uyguladı! Zengilan ve Horadiz kentleri işgalden kurtarıldı Durak dışında inmek isteyen yolcu, seyir halindeki otobüsün frenine bastı Gözü dönmüş cani, engelli kuzenini istismar ettikten sonra boğazını kesti Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı Kılıçdaroğlu parti grubunda Bahçeli'ye teşekkür etti: İktidarın rezilliği bundan iyi anlatılamazdı Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı