Alaplı Çayı'nda Temizlik - Son Dakika

Alaplı Çayı'nda Temizlik

07.09.2012 17:26
Alaplı Çayı'nda Temizlik, System.String[]

Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu, Alaplı Çayı'nın Karadeniz'e döküldüğü alanda temizlik çalışması yapıldığını bildirdi.

Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu, Alaplı Çayı'nın Karadeniz'e döküldüğü alanda temizlik çalışması yapıldığını bildirdi.

Çimenoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, belediye ait iş makinesiyle çayın ağzını açmaya çalıştıklarını söyledi.

Çayın denize döküldüğü alana mendirek yapılması gerektiğini ifade eden Çimenoğlu, "İlçede her yağmur yağdığında, denizde dalga oluştuğunda Alaplı Çayı ağzı taşlarla doluyor. Bu nedenle çayın denize akışı olmuyor. Olası bir yağmurda da derede taşma meydana geldiğinden belediyeye ait iş makinesiyle çayın ağzını acık tutmaya çalışıyoruz" diye konuştu.

Muhabir: Cem Sürmeneli/ Ferdi Akıllı

Yayıncı: Nurhan Çorlu - ZONGULDAK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Alaplı Çayı'nda Temizlik - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Aliyev, "Türkiye sizi savaşa zorluyor" diyen ABD'li muhabire istediğini vermedi: Bu kadar harika bir dostumuz olduğu için oldukça gururluyuz Yeni Malatyaspor, Gençlerbirliği'ni geriden gelerek 2-1 mağlup etti Camiye gitmek için yolun karşısına geçmeye çalışan yaşlı adam, canından oldu Ermenistan ordusu tükeniyor! Bu kez de 15 yaşın altındaki çocukları cepheye sürmeye başladılar Başkan Böcek, 58'inci yaşına yoğun bakımda girdi Falcao'nun attığı golü öven Rıdvan Dilmen, kırmızı kartı eleştirdi: İnanılmaz, olamaz Genç adama mesajlı taciz: Yemeği getiren kuryeden gelen "Gey misin?" sorusuyla neye uğradığını şaşırdı Gözü gibi büyüttüğü iki evladından biri mezara diğeri hapse girdi! Melek'in annesinin ağıtları köyü inletti