Alaplı Sydv'den Ayni ve Nakdi Yardımlar - Son Dakika

Alaplı Sydv'den Ayni ve Nakdi Yardımlar

18.01.2012 16:40
Alaplı Sydv'den Ayni ve Nakdi Yardımlar, System.String[]

Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfınca (SYDV) geçen yıl 132 bin 940 lira tutarında ayni ve nakdi yardım yapıldığını bildirdi.

Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfınca (SYDV) geçen yıl 132 bin 940 lira tutarında ayni ve nakdi yardım yapıldığını bildirdi.

Malğaç, gazetecilere yaptığı açıklamada, gelir dağılımının dengesizliğinden kaynaklanan sosyal sorunların devlet tarafından sosyal yardım ve hizmet aracıyla kapatılmaya çalışıldığını söyledi.

Vakıf tarafından ailelere kömür, çocuk ve tedavi yardımları yapıldığını anlatan Malğaç, "Devletimizin sunmuş olduğu sosyal yardım ve hizmet imkanlarından ihtiyacı olan vatandaşların faydalandırılması için gerekli özen ve çalışmalar yoğun şekilde devam etmektedir" dedi.

- ZONGULDAK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Alaplı Sydv'den Ayni ve Nakdi Yardımlar - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 25 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 72 can kaybı, 2017 yeni vaka tespit edildi Fatih'te yabancı uyruklu bir grup, otel ve restoranlarda asılı Fransa bayraklarını indirdi Süper Lig'de dev maç başladı! Canlı anlatım Tehditlere boyun eğmeyen Erdoğan, ABD'ye meydan okudu: Yaptırımın ne ise geç kalma yap Korkutan koronavirüs araştırması: Mutasyon geçirdi ve artık daha tehlikeli Belediye başkanının "torpil" iddialarına MEB'den jet yalanlama: Mesnetsiz Rekortmen dalgıç, 23 metre derinlikte boyu büyüklüğünde akya avladı Son Dakika! Erdoğan'dan kendisiyle ilgili skandal paylaşım yapan Hollandalı siyasetçiye tepki: Milletvekili müsveddesi, haddini bil