Alaşehir'de Şoförler, Şevki Ağırbaş ile Yola Devam Edecek - Son Dakika

Alaşehir'de Şoförler, Şevki Ağırbaş ile Yola Devam Edecek

07.01.2018 19:25
Alaşehir'de Şoförler, Şevki Ağırbaş ile Yola Devam Edecek, System.String[]

Alaşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası olağan genel kurulunda 367 üyenin oyunu alan Şevki Ağırbaş oda başkanı seçildi.

Alaşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası olağan genel kurulunda 367 üyenin oyunu alan Şevki Ağırbaş oda başkanı seçildi.

Alaşehir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Genel Kurulu Yıldırım Düğün Salonunda yapıldı. Odaya kayıtlı 715 üyenin 659'unun katıldığı genel kurulda, yönetim kurulu seçimi yapıldı. 2 adayın yarıştığı seçimlerde Şevki Ağırbaş 367 oy olarak başkanlığa seçildi. Mevcut başkan Bünyamin Kapucu ise 288 oy alırken 4 oy da geçersiz sayıldı. Oda başkanlığına seçilen Şevki Ağırbaş'ın Yönetim Kurulu'nda; İsa Kızıltepe, İlhan Acar, Sinan Cicioğlu, Osman Ece, Ahmet Doğu ve Necati Dikbacak yer alırken Hakan Şimşek, Fevzi Sargın ve Salih Gül ise Denetim Kurulu'nda yer aldı.

Seçimlerin ardından konuşma yapan başkan Şevki Ağırbaş, oda içerisinde birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Ağırbaş, "Meslektaşlarımızın beklentilerini tek tek dinleyerek çözüm üreteceğiz. Meslektaşlarımızın hak ve menfaatleri doğrultusunda çalışmalar yapacağız. Seçimden önce ne vaad ettiysek o. Verdiğimiz sözlerin hepsini yerine getireceğiz" dedi. - MANİSA

Alaşehir'de Şoförler, Şevki Ağırbaş ile Yola Devam Edecek
Alaşehir'de Şoförler, Şevki Ağırbaş ile Yola Devam Edecek

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Alaşehir'de Şoförler, Şevki Ağırbaş ile Yola Devam Edecek - Son Dakika


Son Dakika

Cuma namazı camilerde kılınabilecek mi? Merak edilen soruya İçişleri Bakanlığı yanıt verdi Cuma namazı camilerde kılınabilecek mi? Merak edilen soruya İçişleri Bakanlığı yanıt verdi Esra Erol'da skandal olay! DNA testine göre 3 yaşındaki çocuğun babası Muzaffer değil Esra Erol'da skandal olay! DNA testine göre 3 yaşındaki çocuğun babası Muzaffer değil Mağdur olan binlerce Thodex üyesinin kimlik bilgileri ve fotoğrafları ifşa edildi Mağdur olan binlerce Thodex üyesinin kimlik bilgileri ve fotoğrafları ifşa edildi Yunan Bakan Dendias'ın hadsiz sözleriyle ilgili Başbakan Miçotakis'ten tarihi itiraf Yunan Bakan Dendias'ın hadsiz sözleriyle ilgili Başbakan Miçotakis'ten tarihi itiraf Çalışmak için geldiği inşaattan düşen genç, hayatını kaybetti Çalışmak için geldiği inşaattan düşen genç, hayatını kaybetti Cumhuriyet tarihinin en büyük vurgununu 4 gün önceden gören biri var! Hem de yabancı Cumhuriyet tarihinin en büyük vurgununu 4 gün önceden gören biri var! Hem de yabancı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Twitter hesabını kapattı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Twitter hesabını kapattı Tweet krizi! Emniyet paylaşımı sildi, Bakan Soylu geri adım atmadı Tweet krizi! Emniyet paylaşımı sildi, Bakan Soylu geri adım atmadı